Życie przed sobą – poruszająca historia nietypowej relacji

Najbardziej poruszające są podobno proste historie, które niejednokrotnie ukazują prawdziwą ludzką naturę. Nic więc dziwnego, że to właśnie tego typu opowieści stają się inspiracją dla filmowych fabuł. Niezwykłe więzi i prawdziwa troska rodzą się bowiem czasem w najmniej spodziewanych okolicz...


Inne artykuły

Jak sprawdzić, czy jest się na kwarantannie lub izolacji domowej? Odbierz telefon z tego numeru

Na kwarantannie lub izolacji domowej przysługuje prawo do zasiłku chorobowego lub wynagrodzenia chorobowego. Co zrobić, żeby sprawdzić, czy jesteśmy objęci kwarantanną lub izolacją? Jak upewnić się, czy pracownik przebywa na kwarantannie lub izolacji domowej? Wyjaśniamy.

Data publikacji: 17-11-2020

Ta szkoła znalazła sposób na lekcje online. Jest bardzo prosty [DRUGA FALA]

Nauka online okazała się dużym wyzwaniem dla szkół, uczniów i rodziców. Co zrobić, żeby w klasie nie zapanował chaos? Jak zadbać o komfort pracy nauczyciela? Dyrekcja jednego z łódzkich liceów wpadła na pomysł, który powinny skopiować inne szkoły.

Data publikacji: 17-11-2020

Bytom wyróżniony w konkursie Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Miasto zostało docenione za tereny zielone

Bytom zdobył wyróżnienie w konkursie "Miasto z klimatem". Organizowało go Ministerstwo Klimatu i Środowiska. Miasto zostało docenione w kategorii: tereny zielone. - W konkursie wzięło udział aż 270 polskich miast, dlatego tym bardziej satysfakcjonuje nas to wyróżnienie - mówi Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia.

Data publikacji: 17-11-2020

Tak możesz podwyższyć swoją emeryturę. ZUS zdradza ważne informacje!

Ponowne przeliczenie emerytury może ją zwiększyć. Sposobami na podwyższenie świadczenia jest też złożenie wniosku o ponowne ustalenie kapitału początkowego oraz przyjęcie wartości średniego dalszego trwania życia z korzystniejszych tablic.

Data publikacji: 17-11-2020

Martyna z "Rolnik szuka żony" odpowiada hejterom! Padły OSTRE słowa?

Data publikacji: 17-11-2020