Zmarł James Redford. Syn Roberta Redforda miał 58 lat

Informację o śmierci Jamesa Redforda przekazała jego żona Kylie. W wywiadzie udzielonym The Salt Lake Tribune poinformowała, że Redford miał nawrót raka wątroby. Syn sławnego amerykańskiego aktora Roberta Redforda miał 58 lat.


Inne artykuły

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor miał 59 lat

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski znany m.in. z serialu Świat według Kiepskich. Zmarł we wtorek w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Miał 59 lat.

Data publikacji: 21-10-2020

Calvin Harris – jeden z najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Calvin Harris jest szkockim DJ-em, piosenkarzem, autorem tekstów i producentem muzycznym. Jest twórcą oraz współtwórcą między innymi takich przebojów jak „We Found Love”, „Summer”, „How Deep Is Your Love” i „This Is What Yo...

Data publikacji: 21-10-2020

Na poboczu – jak nie dać się zniszczyć?

Polityka to zajęcie, które z pewnościąnie jest dla każdego. Codzienne wyzwania i ryzyko sprawiają, że tylko nieliczni potrafią odnaleźć się w świecie intryg i nieszczerych intencji. Podobnie jest w przypadku głównego bohatera serialu pod tytułem „Na poboczu”, którego...

Data publikacji: 21-10-2020

Abonament RTV. Gigantyczne kary dla dłużników? Większe stawki już w 2021 roku! Polacy nie chcą już płacić! [19.10.2020]

Abonament RTV to wciąż bardzo kontrowersyjny temat w Polsce. Ostatnio dowiedzieliśmy się o kolejnych planowanych podwyżkach. Jak to będzie wyglądać w 2021 roku? Za legalne oglądanie telewizji i słuchanie radia w przyszłym roku zapłacimy prawie 20 zł więcej. Roczna opłata wzrośnie z 245,15 zł do 264,60 zł za odbiornik radiowy i telewizyjny. Wyższe będą też stawki abonamentu RTV uiszczane miesięcznie lub półrocznie. I co najważniejsze, nie ma żadnych planów likwidacji tych opłat. Poznajcie szczegóły w poniższym artykule!

Data publikacji: 21-10-2020

8 internetowych narzędzi, które ułatwią proces rekrutacji online

Narzędzia online w rekrutacji pozwalają na dotarcie do szerszego grona kandydatów i większy odzew, co tym samym zwiększa szansę na znalezienie idealnego pracownika. Nowoczesne technologie i wideo spotkania skracają także czas trwania procesu rekrutacyjnego.

Data publikacji: 21-10-2020