Złośliwe aplikacje mogą przejąć konta na Facebooku i Google

W sklepie Google Play pojawiła się w ostatnim czasie spora ilość złośliwych aplikacji, które mogą umożliwić przestępcom przejęcie kont na Facebooku oraz Google. Przed zagrożeniem z ich strony ostrzega firma Trend Micro, która zajmuje się cyberbezpieczeństwem. Osoby, które posiad...


Inne artykuły

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 12-02-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 12-02-2020

Huragan Ciara na Śląsku niszczy domy, zrywa dachy, wyrywa drzewa. Strażacy mają pełno roboty ZDJĘCIA

Huragan Ciara nadal tkwi nad Polską i województwem śląskim. Silny wiatr zrywa dachy oraz łamie drzewa. Niektórzy mieszkańcy województwa stracili prąd. We wtorek silny wiatr nadal będzie wiał w naszym województwie. Pogoda jest zdecydowanie niekorzystna - od rana pada deszcz, w niektórych miastach mogą również przejść burze.

Data publikacji: 12-02-2020

Galaxy Unpacked 2020: Samsung pokazał nowe smartfony z serii Galaxy S20 i składanego Galaxy Z Flip. Jest lepiej, szybciej i drożej

Podczas Galaxy Unpacked 2020 w San Francisco Samsung zaprezentował swoje nowe smartfony. Zgodnie z oczekiwaniami zobaczyliśmy składanego Galaxy Z Flip oraz nowe „eSki”, czyli trzy urządzenia z serii Galaxy S20 – podstawowego Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra z aparatem 108 megapikseli.

Data publikacji: 12-02-2020

Podhale: Stacje narciarskie zamknięte dzień po tragedii na Podhalu. "Nie chcemy, by doszło do kolejnej" 11.02.

Wtorek 11 lutego to kolejny dzień, w którym na Podhalu panują ekstremalne warunki pogodowe. Od rana wieje porywisty, huraganowy wiatr połączony dodatkowo z zamieciami śnieżnymi. W tej sytuacji nie ma nic dziwnego w tym, że większość ośrodków narciarskich posłuchało poniedziałkowego apelu wojewody małopolskiego i postanowiło chwilowo zamknąć swoje kolejki narciarskie.

Data publikacji: 12-02-2020