Złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Z bmw wypadł silnik

Mieszkaniec Legnicy, którego auto wypadło z drogi i uderzyło w bariery energochłonne na trasie S-3 w okolicach Głogowa (woj. dolnośląskie), złamał dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Jego bmw nie było zarejestrowane, nie posiadało ubezpieczenia OC, a tablice pochodziły z innego auta. Kierowcy grozi do 5 lat więzienia.


Inne artykuły

"Mona Lisa" pod młotek? "Kilkadziesiąt miliardów euro na walkę z kryzysem"

- Jako przedsiębiorca i podatnik wiem, że miliardy nie biorą się znikąd. Oczywistym odruchem jest więc sprzedaż cennego zasobu po najwyższej możliwej cenie, który nie jest kluczowy dla naszej przyszłości - powiedział Stephane Distinguin założyciel firmy technologicznej Fabernovel. Biznesmen zaproponował, by rozpocząć poszukiwania kupca na najsłynniejszy obraz Leonarda da Vinci - Mona Lisa.

Data publikacji: 21-05-2020

Kino inne niż dawniej. Wielkie straty przemysłu filmowego

Ze względu na pandemię koronawirusa dystrybutorzy są zmuszani wprowadzać filmy, które już miały swoją kinowe premiery na platformy VOD o wiele wcześniej niż pierwotnie zakładano. W USA szacuje się, że przyspieszenie o 10 dni wejścia filmu na DVD albo VOD obniża zyski średnio o 2 miliony dolarów.

Data publikacji: 21-05-2020

Nowe otwarcie teatrów. "Mamy nadzieję, że od września ruszymy z kopyta"

- Wszystkim bardzo brakuje prób. Możliwe, że wrócimy na nie w czerwcu, by dokończyć pracę nad spektaklem Pipi Langstrumpf. Zajmowaliśmy się nim przed kwarantanną. Mamy nadzieję, że od września ruszymy z kopyta. Teraz skupiamy się nad rozwojem platformy internetowej - mówi Kinga Matusiak-Lasecka, aktorka teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie.

Data publikacji: 21-05-2020

To KONIEC małżeństwa Megan Fox i Briana Austina Greena

Od kilku tygodni wszyscy zastanawiają się, czy to prawda, że małżeństwo pięknej Megan Fox z Brianem Austinem Greenem to już przeszłość. Potwierdzeniem miało być to, że Fox robiła zakupy bez obrączki, a Green jakiś czas temu dodał w mediach społecznościowych dość wymowny wpis. Ostatecznie potwierdzen...

Data publikacji: 21-05-2020

Emma Stone – przedstawiamy najlepsze filmy z udziałem aktorki

Emma Stone jest obecnie jedną z najbardziej cenionych amerykańskich aktorek. Już jako nastolatka zaczęła brać udział w pierwszych castingach, a jej znakiem rozpoznawczym stał się specyficzny chrapliwy głos. Po raz pierwszy przed kamerami wystąpiła w 2005 roku w serialu „The New Patridge Family...

Data publikacji: 21-05-2020