Zderzenie osobówki z dostawczkiem w Mszanie Dolnej

Samochód osobowy i wóz dostawczy zderzyły się w Mszanie Dolnej na ul. Orkana, czyli miejskim fragmencie drogi wojewódzkiej nr 968 prowadzącej w kierunku miejscowości uzdrowiskowej Szczawa.


Inne artykuły

Zderzenie czterech aut z 10 osobami. W jednym z nich 7-miesięczne niemowlę

Cztery auta zderzyły się w czwartek niedaleko Olsztyna na drodze krajowej nr 51. Pojazdami podróżowało w sumie 10 osób w tym siedmiomiesięczne dziecko. Niemowlęciu nic się nie stało - ustaliła wstępnie policja. Ranne zostały jednak cztery inne osoby. Droga została całkowicie zablokowana na kilka godzin.

Data publikacji: 26-04-2021

Ich samochód przestał istnieć. Nie żyje pięcioosobowa rodzina

Koszmarny wypadek w Brazylii. W jednej chwili zginęła pięcioosobowa rodzina. Ich samochód został całkowicie zmiażdżony przez dwie ciężarówki. W kilka sekund zamienił się w kulę pogniecionej blachy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Data publikacji: 26-04-2021

"Do niedawna nie wiedziałem, że ktoś taki istnieje". Duda o Żulczyku

- Nie czytałem książek Jakuba Żulczyka. Do niedawna w ogóle nie wiedziałem, że ktoś taki istnieje. Później dowiedziałem się z mediów – powiedział prezydent Andrzej Duda. W rozmowie z redaktorem naczelnym Interii Piotrem Witwickim odniósł się do oskarżenia pisarza o zniesławienie prezydenta RP.

Data publikacji: 26-04-2021

Oscary 2021. Eksperci wskazali faworytów. Dariusz Wolski nominowany

Nomadland Chloe Zhao, Proces Siódemki z Chicago Aarona Sorkina, Minari Lee Isaaca Chunga i Ojciec Floriana Zellera – m.in. te produkcje mają szansę na Oscara dla najlepszego filmu. W nocy z niedzieli na poniedziałek przekonamy się, w czyje ręce trafi statuetka, a także czy Akademicy nagrodzą Dariusza Wolskiego, autora zdjęć do Nowin ze świata.

Data publikacji: 26-04-2021

Zmarła Milva. Znana włoska piosenkarka miała 81 lat

W wieku 81 lat we Włoszech w sobotę zmarła Milva - jedna z najbardziej znanych piosenkarek. Podbiła scenę muzyczną na całym świecie, wydając rekordową liczbę płyt. Sprzedano ich ponad 80 milionów.

Data publikacji: 26-04-2021