Zdecydowana większość Polaków przeciwko zamykaniu salonów fryzjerskich i kosmetycznych: 14.11.2020. Procedury bezpieczeństwa nie lockdown

Nie, bo to jest działanie na ślepo. Ponad połowa z nas uważa to za zbyteczne działanie rządu. Popiera je tylko co 5 ankietowany - wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Badawczy Panel Ariadna na reprezentatywnej próbie dorosłych Polaków. Jednocześnie ⅔ z nas (66%) potwierdza, że salony przestrzegają zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią koronawirusa. Ostre procedury bezpieczeństwa zamiast bezmyślnego zamykania, mówią Polacy.


Inne artykuły

Duże zmiany opodatkowaniu przychodów z najmu. Od 2021 r. 8,5 proc. ryczałtu od przychodów do limitu, od reszty 12,5 proc. [14.11.2020]

To już postanowione – ustawa została uchwalona właśnie przez Sejm i trafi jeszcze do Senatu, ale niespodzianek już nie będzie. Osoby uzyskujące przychody z najmu i decydujące się na opodatkowanie ich ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych będą miały nareszcie klarowną sytuację. Ważne są bowiem dla nich tylko trzy parametry: stawka 8,5 proc., stawka 12,5 proc. oraz próg rocznych przychodów z najmu – 100 tys. zł.

Data publikacji: 15-11-2020

Horoskop dzienny na niedzielę 15 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona

Horoskop dzienny na niedzielę, 15 listopada 2020. Dziś wiele się może wydarzyć. Dowiedz się, żeby wydarzenia Cię nie zaskoczyły. Sprawdź swój aktualny horoskop. Wszystkie znaki zodiaku powinny uważnie przeczytać horoskop na dziś. Podaje wskazówki i zapowiada ważne wydarzenia. Sprawdź koniecznie swój znak zodiaku. Przepowiednie wróżki Matary i jej interpretacja zapisanych w gwiazdach znaków mogą być pomocne. Dla każdego znaku zodiaku ma cenne rady i ostrzeżenia. Horoskop na dziś podpowie Ci, co Cię czeka.

Data publikacji: 15-11-2020

Miuosh dostał 2 mln zł z Funduszu Wsparcia Kultury. "Pieniądze nie trafią do mnie" - mówi raper

Miuosh dostał 2 mln zł z Funduszu Wsparcia Kultury. "Pieniądze nie trafią do mnie" - mówi raper Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego opublikowało w piatek (13 listopada) listę artystów i jednostek kultury, które otrzymają finansową pomoc w ramach Funduszu Wsparcia Kultury. Wśród nich znalazła się także firma katowickiego rapera, ZGADZASIE Miłosz Borycki, która otrzymała 2 miliony złotych.

Data publikacji: 15-11-2020

DK 75. Osobówka i dostawczak zderzyły się na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu

Samochody osobowy i dostawczy zderzyły się w Nowym Sączu na ul. Tarnowskiej, czyli miejskim fragmencie drogi krajowej nr 75.

Data publikacji: 15-11-2020

DK 75. W Uszwi osobówka z Muszyny zderzyła się z kombajnem rolniczym

Bardzo pechowo przerwana została jazda mieszkańca Muszyny, który wieczór przemierzał samochodem trasę pomiędzy Nowym Sączem i Krakowem. W miejscowości Uszew w gminie Gnojnik jego auto zderzyło się na drodze krajowej nr 75 z kombajnem rolniczym.

Data publikacji: 15-11-2020