Zasnął za kierownicą i spowodował wypadek. Miał 4 promile alkoholu

Blisko cztery promile alkoholu w organizmie miał sprawca wypadku w Łodzi, który po zderzeniu zasnął za kierownicą. Kompletnie pijanego kierującego musieli budzić policjanci. Grozi mu utrata prawa jazdy, grzywna i więzienie.


Inne artykuły

Aktorka Shannen Doherty ponownie walczy z rakiem

- Jestem przerażona, bardzo się boję - wyznała Shannen Doherty, gwiazda słynnego serialu Beverly Hills, 90210 w programie Good Morning America. Jeszcze w 2017 roku aktorka poinformowała, że nowotwór, na który zachorowała, przeszedł w stan remisji. Po trzech latach choroba wróciła.

Data publikacji: 07-02-2020

Walka o profesjonalny kontrakt MMA. Blanka Lipińska prowadzącą nowe reality show Polsatu

Po zawodowym MMA porusza się co najmniej tak samo dobrze, jak po świecie show biznesu i literatury. Popularna pisarka przez ostatnich dziewięć lat była obecna na każdej gali spod znaku Konfrontacji Sztuk Walki. To właśnie ona stoi za sukcesem zjawiskowych KSW Ring Girls. Wiosną Blanka Lipińska zadebiutuje w Telewizji Polsat jako prowadząca telewizyjne reality show Tylko Jeden.

Data publikacji: 07-02-2020

Zmarł współtwórca kultowego serialu "MASH"

Nie żyje Gene Reynolds, twórca serialu komediowego o grupie amerykańskich chirurgów wojskowych i pielęgniarek, służących w szpitalu polowym podczas wojny w Korei w latach 50. Znany producent telewizyjny i reżyser zmarł w Burbank w Kalifornii z powodu niewydolności serca. Miał 96 lat.

Data publikacji: 07-02-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 07-02-2020

Koniec samochodów spalinowych i hybrydowych w Wielkiej Brytanii. Szybciej niż planowano

Sprzedaż nowych samochodów z silnikami spalinowymi i napędami hybrydowymi będzie zakazana w Wielkiej Brytanii od 2035 roku - ogłosił brytyjski premier Boris Johnson. Wcześniej planowano, że zakaz zostanie wprowadzony w 2040 r. Nie wspominano jednak, że obejmie również samochody hybrydowe, czyli napędzanych silnikami spalinowymi i elektrycznymi.

Data publikacji: 07-02-2020