"Zapraszamy do Trójki" bez prowadzącego. "Tam już chyba nikogo nie ma"

Bez prowadzącego teraz w Trójce. Tylko muzyka. Niezwykle wymowne. Historyczny moment - napisał na Twitterze Patrycjusz Wyżga, jeden z dziennikarzy stacji przebywający na zwolnieniu lekarskim. Audycja Zapraszamy do Trójki w rozgłośni, z której w proteście odeszła grupa radiowców, miała rozpocząć się w czwartek po serwisie o 15:00 i potrwać do 19:00.


Inne artykuły

Oświadczenie Niedźwieckiego. "Oczekuję przeprosin i 10 tys. dla lekarzy walczących z koronawirusem"

Jutro miało być 1999. notowanie Listy Przebojów Trójki. Dla mnie już go nie będzie. To nie jest dobry ani łatwy czas - ani dla Trójki, ani dla mnie - napisał w oświadczeniu Marek Niedźwiecki, który po wielu latach odszedł z rozgłośni. Dziennikarz oczekuje od Polskiego Radia przeprosin oraz przekazania 10 tys. złotych dla lekarzy walczących z koronawirusem.

Data publikacji: 22-05-2020

Jude Law zostanie ojcem po raz szósty!

Nie ma chyba osoby, która nie zna Jude Law’a. Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktor ma obecnie piątkę dzieci, których doczekał się z trzema różnymi kobietami. Troje z pierwszego małżeństwa z Sadie Frost, a także dwie córki z dwóch innych związków. Law po...

Data publikacji: 22-05-2020

Tom Hanks – słynny Forrest Gump. Zobaczcie najlepsze filmy, w których wystąpił

Tom Hanks jest już w zasadzie żywą legendą kina. Pierwsze kroki w aktorstwie zaczął stawiać w szkole średniej, biorąc udział w przedstawieniach teatralnych. Przed kamerami zadebiutował w 1980 roku w serialu komediowym „Bosom Buddies”. Dość szybko zaczął otrzymywać kolejne propozycje anga...

Data publikacji: 22-05-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 22-05-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 22-05-2020