Zaginęła szesnastoletnia Kinga Ryter z Libiąża. Dziewczyna bawiła się w Energy 2000. W klubie podano jej narkotyki? ZDJĘCIA

Zaginęła szesnastoletnia Kinga Ryter z Libiąża. Nastolatka całą noc spędziła w Energy 2000. Ślad za nią zaginął w drodze powrotnej. Znajomi dziewczyny podejrzewają, że w klubie ktoś podał jej narkotyki. W pociągu do domu dostała drgawek i straciła przytomność.


Inne artykuły

Częstochowa: Trener sportów walki pozostanie w areszcie do 1 maja. Jest podejrzany o zgwałcenie jednego z zawodników

Do 1 maja sąd w Częstochowie przedłuży areszt tymczasowy dla Dariusza P., trenera sportów walki, który jest podejrzewany o molestowanie seksualne zawodników. Trener miał zgwałcić jednego ze swoich nastoletnich zawodników.

Data publikacji: 04-02-2020

Interwencja poselska w Niepołomicach. Pogoń za prezesem Wodociągów. "Pan jest jak szczur" [NAGRANIA WIDEO]

Posłowie Platformy Obywatelskiej Marek Sowa i Aleksander Miszalski podjęli w poniedziałek (3 lutego) interwencję poselską w Niepołomicach. Jest to związane z tym, że obecnie zarządza miastem pełniący obowiązki burmistrza Krystian Zieliński (z nadania PiS). Tak jest od 18 grudnia 2019 roku, ponieważ prokuratura oskarżyła burmistrza Niepołomic Romana Ptaka o niedopełnienie obowiązków służbowych podczas budowy szkoły na miejskim osiedlu Jazy i nałożyła na wieloletniego szefa gminy (od 2009 roku) zakaz pełnienia funkcji służbowych (jako środek zapobiegawczy).

Data publikacji: 04-02-2020

Masz te artykuły żywnościowe w kuchni? GIS zabronił sprzedaży. Niebezpieczna żywność w Polsce musi być wycofana ze sklepów [3. 02. 2020 r.]

Produkty żywnościowe w Polsce są objęte całkowitym zakazem sprzedaży. Wskazał je Główny Inspektor Sanitarny. Co to dla nas oznacza? Po pierwsze: absolutnie nie można ich kupować, bo to żywność niebezpieczna dla zdrowia. Powinna w trybie natychmiastowym zniknąć z półek sklepowych. Ale wciąż w niektórych miejscach mogą tam być z różnych przyczyny. Najlepiej poinformować sprzedawcę o wydanym zakazie. Po drugie: ne wolno ich też jeść. Decyzją GIS musiały one zniknąć ze sklepowych półek. Jeśli je kupiliście i macie je w domu, to oddajcie je niezwłocznie do sklepu. W wyniku kontroli Głównego Inspektoratu Sanitarnego wycofany ze sprzedaży został szereg produktów. To nie tylko żywność, ale także suplementy diety. Sprawdź, czy ich nie masz w swoim gospodarstwie domowym i zapoznaj się z aktualnymi ostrzeżeniami GIS oraz datą ważności produktów. To artykuły, które nie spełniały obowiązujących norm i mogą być szkodliwe dla zdrowia.

Data publikacji: 04-02-2020

Wjechał tirem na torowisko tramwajowe. W rok z licznika "zniknęło" mu prawie 1,5 mln kilometrów

To kolejny niechlubny rekord na polskich drogach. Policjanci z Łodzi interweniowali, bo kierowca tira wjechał na torowisko tramwajowe. Przy okazji funkcjonariusze sprawdzili licznik pojazdu. Odkryli, że drogomierz w ciężarówce jest przekręcony o 1 mln 326 tys. 565 km.

Data publikacji: 04-02-2020

Miał wyczyścić felgi, rozbił sportowe auto warte 200 tys. zł

Pracownik myjni samochodowej we Wrocławiu miał wypolerować aluminiowe felgi sportowego Dodge’a Challengera. Postanowił skorzystać z okazji i wybrał się na przejażdżkę. Była bardzo krótka, już po kilkudziesięciu metrach uderzył w drzewo, mocno rozbijając przód wartego 200 tys. zł auta.

Data publikacji: 04-02-2020