Z Tarczy Antykryzysowej skorzystało 86 proc. przedsiębiorców. Firmy w oceniły pomoc państwa na 3,5. Co pomogło, a co zawiodło?

Z rozwiązań dostępnych w ramach rządowej Tarczy Antykryzysowej skorzystało 86 proc. przedsiębiorców. łącznie trafiło do nich ponad 16 mld zł. Najwyższe oceny i jednocześnie najczęściej wykorzystywaną formą pomocy było zwolnienie ze składek ZUS. Duża popularnością cieszyło się także dofinansowanie wynagrodzeń i składek na ubezpieczenia społeczne oraz obniżenie wymiaru czasu pracy lub pracę zdalną.


Inne artykuły

Wielkopolskie. Kobieta i mężczyzna zginęli po zderzeniu z ciężarówką. Dzień przed własnym ślubem

26-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna jechali drogą DW 444 przez miejscowość Świeca (woj. wielkopolskie), kiedy zderzyli się z samochodem ciężarowym. Oboje zginęli - poinformowała we wtorek rzecznik prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś. Według ustaleń mediów para jechała do sali weselnej. Nazajutrz mieli wziąć ślub.

Data publikacji: 02-09-2021

Polkowice. Groźne zderzenie trzech aut na S3. Audi dachowało

Trzy samochody zderzyły się na S3 w okolicy Kaźmierzowa (zjazd na wysokości SW-1 w kierunku Polkowic). W zdarzeniu uczestniczyły trzy auta, z czego jeden dachował. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak kierowca mercedesa wjechał w tył audi. Policja wyjaśnia także zachowanie innych kierowców, którzy stojąc w korku zaczęli zawracać i jechać pod prąd korytarzem życia.

Data publikacji: 02-09-2021

Nie żyje Charlie Watts, perkusista The Rolling Stones. Miał 80 lat

W wieku 80 lat zmarł perkusista zespołu The Rolling Stones Charlie Watts. Był jego członkiem niemal od początku jego istnienia. Kilka tygodni temu muzyk przeszedł operację serca. Watts zajął czwarte miejsce listy 50 najlepszych perkusistów rockowych według Stylus Magazine, którą opublikowano w 2007 roku. Informację o śmierci muzyka potwierdził jego agent na oficjalnym profilu Stonesów.

Data publikacji: 02-09-2021

Nie żyje śpiewaczka operowa Teresa Żylis-Gara

W wieku 91 lat zmarła śpiewaczka operowa Teresa Żylis-Gara. Przez kilkanaście sezonów soprnistka pracowała w Metropolitan Opera w Nowym Jorku, występowała z takimi sławami, jak Luciano Pavarotti, Herbert von Karajan, Jose Carreras.

Data publikacji: 02-09-2021

Nowości Polsatu. Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu

Dwie premierowe produkcje, a także znane i lubiane formaty. Emocjonujące niespodzianki, elektryzujące zaskoczenia, uwielbiane kontynuacje, a przede wszystkim mnóstwo gwiazd i nowych bohaterów. W nowoczesnej oprawie. To oferta Telewizja Polsat na jesień 2021 roku. Specjalny program prezentujący nową ramówkę w niedzielę 29 sierpnia.

Data publikacji: 02-09-2021