Wypadek na ul. Sokratesa. Marcin Warchoł: wyrok jest niesprawiedliwy i zbyt łagodny

Wyrok w sprawie wypadku drogowego przy ul. Sokratesa jest niesprawiedliwy i zbyt łagodny - powiedział wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. Chodzi o wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, który w poniedziałek uznał Krystiana O. za winnego nieumyślnego spowodowania wypadku i skazał go za to na 7 lat i 10 miesięcy więzienia.


Inne artykuły

USA. Członek ekipy filmowej "Rust" Serge Svetnoy pozywa Aleca Baldwina

Jeden z członków ekipy filmowej, który był świadkiem tragicznego wypadku na planie filmu Rust, gdy Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił operatorkę kamery Halynę Hutchins, złożył w środę do sądu w Los Angeles pozew cywilny. Serge Svetnoy zarzuca Baldwinowi i producentom filmu zaniedbania podczas kręcenia zdjęć.

Data publikacji: 23-11-2021

Piotr Gąsowski zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

Piotr Gąsowski jest zakażony koronawirusem. No i przyszła kolej na mnie... jestem już w szpitalu pod świetną opieka - napisał aktor w relacji na Instagramie. Jak dodał jest zaszczepiony i przechodzi infekcję w miarę łatwo.

Data publikacji: 23-11-2021

Mikołajkowy Blok Reklamowy. Sławomir zachęca do udziału w akcji

- 6 grudnia włączamy Polsat i dajemy szansę na to, żeby było czuć piniądz - zachęca Sławomir, który weźmie udział w tegorocznym Mikołajkowym Bloku Reklamowym. Dochód z reklam zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat.

Data publikacji: 23-11-2021

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Nie żyje potrącona kobieta i dwóch mężczyzn z subaru

Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna, to wynik tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek rano w miejscowości Radestów w powiecie przysuskim śmiertelnie (woj. mazowieckim). Na miejscu pojawił się helikopter LPR. Wśród ofiar jest były radny z Łodzi Sebastian Tylman. Samorządowiec miał 42 lata.

Data publikacji: 23-11-2021

Pościg ulicami Łodzi. 22-latek uciekał bez prawa jazdy i aktualnych dokumentów

Jazda z prędkością 108 km/h, niezatrzymanie się do kontroli policyjnej, brak prawa jazdy, polisy OC i aktualnych badań technicznych pojazdów - to wszystko miał na sumieniu 22–latek, który ulicami Łodzi uciekał przed policyjną grupą SPEED. Mężczyzna stanie teraz przed sądem.

Data publikacji: 23-11-2021