Włochy. Kanadyjski laureat Oscara Paul Haggis aresztowany pod zarzutem przemocy seksualnej

Kanadyjski reżyser i scenarzysta, laureat Oscara Paul Haggis został w niedzielę aresztowany w Apulii we Włoszech pod zarzutem przemocy seksualnej. Prokuratura poinformowała, że 69-letni Haggis, uczestniczący w festiwalu filmowym, dopuścił się przestępstw na tle seksualnym wobec młodej kobiety, którą następnie zostawił w złym stanie na lotnisku w Brindisi.


Inne artykuły

W tych dniach spodziewaj się wypłat czternastej emerytury 2022. Znamy terminy przelewów [19.06.2022]

W tych dniach spodziewaj się wypłat czternastej emerytury 2022. Czternasta emerytura zostanie wypłacona także w 2022 roku - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Do seniorów po raz kolejny powędruje dodatkowe świadczenie. Wiemy, kiedy prawdopodobnie ruszą wypłaty nowych "czternastek".

Data publikacji: 20-06-2022

To warto włożyć do portfela, żeby przyciągnąć do siebie pieniądze. Takie są przesądy o bogactwie [19.06.2022]

Kto nie chciałby mieć portfela wypchanego pieniędzmi. Sprawdzamy, jakie są największe przesądy związane z pieniędzmi. Co przynosi bogactwo i finansowe szczęście a co może odpycha pieniądze od naszego portfela? Zobacz listę najciekawszych przesądów o pieniądzach i bogactwie w naszej galerii.

Data publikacji: 20-06-2022

"Interwencja". Rolnik wypowiedział wojnę motocrossowcom. Rozjeżdżają mu pola

Rolnik i sadownik z Podkarpacia wypowiedział wojnę motocrossowcom, którzy zorganizowali sobie rajd po jego polach, niszcząc uprawy. Mężczyzna nagrał ich i ruszył w pościg. Teraz szuka sprawców m.in. za pomocą internetu. Problem z motocrossowcami oraz użytkownikami quadów mają także inni rolnicy oraz leśnicy. - Nie ma miękkiej gry między nimi a nami - mów jeden z nich reporterowi Interwencji.

Data publikacji: 20-06-2022

Świętokrzyskie. Tragiczny finał leśnej wyprawy quadem. Kierowca zginął po zderzeniu z drzewem

36-latek wjechał quadem do lasu pod Kielcami mimo zakazu. Rozbił się o drzewo i zginął. - Z przykrością muszę stwierdzić ze fani off-roadu urządzają swego rodzaju wyścigi czy eksploracje terenów leśnych - zauważył Piotr Fitas z nadleśnictwa Suchedniów.

Data publikacji: 20-06-2022

Zespół BTS zawiesza działalność. Muzycy chcą skupić się na sobie

Muzycy BTS, popularnego na całym świcie południowokoreańskiego boysbandu ogłosili we wtorek, że zrobią sobie przerwę, by skupić się na solowych projektach. Decyzja oburzyła fanów zespołu. Grupa BTS liczy siedmiu członków.

Data publikacji: 20-06-2022