Wjechał tirem na torowisko tramwajowe. W rok z licznika "zniknęło" mu prawie 1,5 mln kilometrów

To kolejny niechlubny rekord na polskich drogach. Policjanci z Łodzi interweniowali, bo kierowca tira wjechał na torowisko tramwajowe. Przy okazji funkcjonariusze sprawdzili licznik pojazdu. Odkryli, że drogomierz w ciężarówce jest przekręcony o 1 mln 326 tys. 565 km.


Inne artykuły

Ozzy Osbourne wyznał, że zmaga się z nieuleczalną chorobą

Wokalista nieistniejącej już legendarnej grupy Black Sabbath wyznał w programie Good Morning Amercia, że zmaga się z nieuleczalną chorobą Parkinsona. - To dla nas wszystkich strasznie wymagające - mówił Ozzy Osbourne, któremu w studiu ABC towarzyszyli najbliżsi.

Data publikacji: 23-01-2020

Pamela Anderson wzięła sekretny ślub. Jej wybranek to znany producent

Aktorka Pamela Anderson po raz piąty wyszła za mąż. Gwiazda Słonecznego Patrolu w prywatnej ceremonii na Malibu poślubiła Jona Petersa, producenta takich filmów jak m.in. Batman, Rain Man i Narodziny Gwiazdy. Anderson i Peters spotykali się w przeszłości - ich związek przetrwał wówczas niecałe 3 lata.

Data publikacji: 23-01-2020

Baranek Boży z ludzką twarzą na XV-wiecznym obrazie. Świat sztuki w szoku

Próba przywrócenia pierwotnego blasku dzieła niderlandzkiego mistrza wywołała zdumienie i niedowierzanie specjalistów. Dzięki kosztownej renowacji odkryto, że główny bohater Adoracji Mistycznego Baranka autorstwa Jana van Eycka ma przenikliwe oczy i mocno zarysowany różowy nos. Specjaliści twierdzą, że symbolizujący Jezusa Chrystusa baranek miał pierwotnie humanoidalną twarz.

Data publikacji: 23-01-2020

Jennifer Aniston - czyli Rachel Green. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Jennifer Aniston to amerykańska aktorka, która zyskała największą popularność po występie w serialu „Przyjaciele”, gdzie wcieliła się w rolę Rachel Green. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawanych, pierwszoligowych aktorek w Hollywood. Wszystko o: Jennifer Aniston Pełne im...

Data publikacji: 23-01-2020

Digipunkt - pierwsze w Polsce miejsce, w którym można zdigitalizować płyty, kasety i listy

W Warszawie otwarto pierwszy Digipunkt, w którym bezpłatnie można przegrać do współczesnego formatu wszelkiego rodzaju analogowe formaty i nośniki, które były używane w XX w. W ten sposób będzie można zdigitalizować rodzinne i cenne pamiątki w postaci archiwalnych film&oa...

Data publikacji: 23-01-2020