Wiózł dziecko na tylnej półce auta [WIDEO]

Początek wakacji oznacza wzmożony ruch na drogach, a wraz z nim wzrost liczebności nieroztropnych zachowań kierowców. Świadkiem jednego z nich był mieszkaniec Lubuskiego. Sfilmował on Volkswagena Golfa, którym podróżowało kilkuletnie dziecko. Nie było ono jednak umieszczone w przepisowym foteliku, ale leżało na tylnej półce nad bagażnikiem pojazdu.


Inne artykuły

Ludzie kultury o wyborach. "Wyjmujemy parasolki, od jutra pada"

Nie tylko publicyści, ale też polscy artyści komentują wyniki niedzielnych wyborów. Mam nadzieję, iż wynik SH, kolejnego »fajnego« kandydata, pozwala wierzyć, iż cały ten projekt polityczny bazujący na próżności i buzującym ego telewizyjnego celebryty skończy za parę lat tam, gdzie skończył dziś pan piosenkarz Kukiz - tak pisarz Szczepan Twardoch skomentował wynik Szymona Hołowni.

Data publikacji: 03-07-2020

Koncerty plenerowe. Zmiany w liczbie uczestników

Od 17 lipca zmienią się regulacje dotyczące wydarzeń artystycznych i rozrywkowych organizowanych w otwartej przestrzeni. Będzie w nich mogło uczestniczyć więcej niż 150 osób pod warunkiem zachowania zasad dystansu społecznego - poinformowało we wtorek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Data publikacji: 03-07-2020

Nie żyje Carl Reiner. Komik znany m.in. z "Ocean's Eleven"

Carl Reiner, jeden z najpopularniejszych amerykańskich komików, zmarł wieku 98 lat - podają we wtorek agencje. Scenarzysta, reżyser i aktor znany w Polsce z roli w serii Oceans Eleven został nazwany przez Reutera siłą napędową amerykańskiej komedii.

Data publikacji: 03-07-2020

Wieniawa i Królikowski znowu razem?! Zagrają zakochanych w nowym filmie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli kiedyś bardzo zgodną i dobraną parą. Niestety, rozstali się i od tego czasu niewiele mieli ze sobą kontaktu. Jak się okazuje - znowu będą razem! Chociaż póki co jedynie na ekranie. Jak się okazuje - w najnowszej produkcji, w której zagrają...

Data publikacji: 03-07-2020

Powrót do domu (1978) – uczucie w cieniu wojny

Miłość dopada nas czasem w najmniej oczekiwanym momencie. Serce nie sługa – możemy mieć poukładane i stabilne życie, a i tak dosięgnie nas nieubłagana strzała amora. Nic więc dziwnego, że takie uczucie często jest tematem filmów i seriali. Często zdarza się ona na tle dramatycznych wyda...

Data publikacji: 03-07-2020