Wiemy, od kiedy nie będzie trzeba wozić prawa jazdy. Jest warunek

Od 5 grudnia w aplikacji mObywatel pojawi się mPrawo Jazdy, które zastąpi dokument uprawniający do kierowania pojazdem mechanicznym - poinformowało w czwartek Ministerstwo Cyfryzacji. Dodano, że z aplikacji korzysta już nad półtora miliona osób.


Inne artykuły

"Czadoman" wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobacz finałowy występ

Trzynasta edycja show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo to już historia. Najlepszy w tym sezonie okazał się Paweł Czadoman Dudek, który w finałowym odcinku wcielił się w Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera. Czadoman zdobył Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Zobacz finałowy występ zwycięzcy.

Data publikacji: 14-11-2020

Nie żyje Alex Trebek - legenda amerykańskiej telewizji. Miał 80 lat

Prowadzący teleturniej Jeopardy! Alex Trebek zmarł w wieku 80 lat w swoim domu w otoczeniu rodziny i przyjaciół - poinformowali producenci programu w mediach społecznościowych. Trebek prowadził program przez ostatnie 36 lat, ostatnie odcinki z jego udziałem zostaną wyemitowane w grudniu.

Data publikacji: 14-11-2020

"Boże Ciało" i Agnieszka Holland z nominacjami do Europejskich Nagród Filmowych

Boże Ciało Jana Komasy otrzymało we wtorek nominacje do Europejskich Nagród Filmowych w kategoriach najlepszy film, reżyseria, scenariusz (Mateusz Pacewicz) oraz aktor (Bartosz Bielenia). Szansę na statuetkę za najlepszą reżyserię ma także Agnieszka Holland, twórczyni Szarlatana.

Data publikacji: 14-11-2020

Bobi – zespół Darka Maty. Historia, członkowie, utwory, płyty, nagrody, Instagram

Bobi to zespół wykonujący muzykę disco polo, który działa na polskiej scenie muzycznej od 1998 roku. Jego założycielem, liderem i wokalistą jest Dariusz Mata, znany również pod pseudonimem artystycznym „Bobi”. Formacja słynie z takich przebojów jak „Heja...

Data publikacji: 14-11-2020

Tina – historia niezwykłej wokalistki

„Tina” to film biograficzny, który opowiada o życiu słynnej amerykańskiej wokalistki, Tiny Turner. Scenariusz do niego powstał w oparciu o książkę autorstwa piosenkarki i Kurta Lodera. Produkcja ukazuje rozwój kariery artystki, poczynając od najwcześniejszych lat życia. W r...

Data publikacji: 14-11-2020