Wielki ruch w sklepach internetowych w Kielcach. Ledwie nadążają z realizacją zamówień

Ogromy wzrost zainteresowania zakupami przez internet notują od kilku miesięcy e-sklepy z artykułami spożywczymi działające w Kielcach. Kielecka Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem, E.Leclerc i inne przeżywają zakupowy boom i trudno im nadążyć z realizacją zamówień. Co kupujemy w e-sklepach?


Inne artykuły

Szanowani nauczyciele wpisani do Księgi Zasłużonych dla Miasta Bielska-Białej

Cenieni i szanowani nauczyciele z Bielska-Białej - Andrzej Kucybała, Kazimierz Polak, Tomasz Szymczyk i Szarlota Binda, zostali wpisani do Księgi Zasłużonych dla Miasta Bielska-Białej. Taką uchwałę jednogłośnie podjęli we wtorek 17 listopada bielscy radni.

Data publikacji: 18-11-2020

Aluron CMC Warta Zawiercie przegrywa z drużyną Stal Nysa 1:3 we własnej hali. Zobaczcie zdjęcia

Długie i emocjonujące spotkanie zakończyło się porażką 1:3 drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie. W tym spotkaniu zwycięzcami niespodziewanie okazali się siatkarze beniaminka z Nysy. Zobaczcie zdjęcia z meczu PlusLigi Aluron CMC Warta Zawiercie Stal Nysa.

Data publikacji: 18-11-2020

Magda Gessler w obcisłym stroju! Tak wygląda dieta Magdy Gessler. Zrezygnowała z mięsa. Magda Gessler schudła. ZDJĘCIA 17.11.2020

Wow! Magda Gessler zeszczuplała. Restauratorka zszokowała internautów swoimi zdjęciami, które umieściła na Instagramie Słynna i lubiana restauratorka opublikowała zdjęcia w obcisłym dresie, nie dość, że wygląda odmłodzona to jeszcze widać, że restauratorka bardzo schudła.

Data publikacji: 18-11-2020

Krakowskie igrzyska Jacka Sasina. Internauci już wymyślili maskotkę i logo. Czy to może się udać? MEMY [18.11.2020]

Jacek Sasin pełnomocnikiem rządu ds. organizacji Igrzysk Europejskich w Krakowie i Małopolsce w 2023 roku - ta wiadomość nie mogła przejść w sieci bez echa. Jak internauci wyobrażają sobie przygotowania imprezy prowadzone przez kojarzonego z licznymi wpadkami wicepremiera? Zabawnie! Logo i maskotka igrzysk też już są gotowe. Zobaczcie! Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Data publikacji: 18-11-2020

Rowerzysta wjechał wprost pod tira. Opublikowano nagranie tragicznego wypadku

W internecie opublikowano nagranie tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Byczynie na Opolszczyźnie. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła tira wiozącego drewno. Kierowca ciężarówki nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. Wideo zarejestrowała kamera zamontowana w aucie jadącym tuż za tirem.

Data publikacji: 18-11-2020