"Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021". Wszystko o nowościach Polsatu

- W Polsacie pojawi się wyjątkowo dużo nowości i to są nowości z uśmiechem. Chcemy, by widz z nami dobrze się czuł - powiedziała Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat. W specjalnej audycji Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021 zaprezentowano szczegółową ofertę Polsatu na kilka najbliższych miesięcy.


Inne artykuły

Liam Hemsworth - gdzie grał? Jego najlepsze role

Liam Hemsworth urodził się 13 stycznia 1990 w Melbourne, w Australii. Jest on pochodzenia angielskiego, niemieckiego, irlandzkiego i szkockiego. Ma dwóch starszych braci, również aktorów, Chrisa i Luke'a. W wieku 16 lat wybrał się na casting do australijskiej opery mydlanej "Zat...

Data publikacji: 22-02-2021

Nocne życie - walcząc o lepsze życie

Przenosimy się do czasów prohibicji. Grupa ludzi walczy o lepsze życie, marząc, aby ich amerykański sen wreszcie się spełnił.  Rok produkcji: 2016 Oryginalny tytuł: Live By Night Gatunek: Dramat Produkcja: USA Reżyseria: Ben Affleck Scenariusz: Ben Affleck 

Data publikacji: 22-02-2021

Wakacje i urlopy: 20.02.2021. Gdzie pojedziemy odpoczywać w tym roku gdy zniesione zostaną zakazy i obostrzenia

Polacy czekają z bonem na wypoczynek dzieci 500 plus do wakacji, licząc, że do tej pory zniesione zostaną ograniczenia i obostrzenia. Większość chce odpoczywać nad morzem, ale najchętniej na odludziu.Jakie jest więc idealne miejsce na wyjazd po zniesieniu obostrzeń? To domek w niewielkiej miejscowości, z dala od tłumów, w którym czeka spokojny odpoczynek na łonie natury. W roku 2021 ważna dla Polaków będzie także możliwość realizacji bonu turystycznego oraz polityka anulacji rezerwacji, w razie nagłej konieczności jej odwołania.

Data publikacji: 22-02-2021

Dochód Podstawowy - 1200 zł dla każdego i 600 zł ekstra dla dziecka. Będzie nowe świadczenie socjalne? Jakie trzeba spełnić warunki?

Czy dotychczasowe świadczenia socjalne zastąpi Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Każda osoba dorosła otrzyma 1200 zł, a dziecko - 600 zł? Wiele polskich rodzin mogłoby liczyć na znacznie większe wsparcie od państwa. Bezwarunkowy Dochód Podstawowy, a więc nowe świadczenie socjalne zakładałoby przyznanie każdej osobie dorosłej miesięcznie 1200 zł, a dziecku 600 zł. Na jakich warunkach przyznawany byłby Bezwarunkowy Dochód Podstawowy? Jakie ma wady i zalety nowy program socjalny i ile Polaków go popiera? Szerzej koncepcji przyjrzał się Polski Instytut Ekonomiczny. Sprawdźcie szczegóły!

Data publikacji: 22-02-2021

Najazd policji na Tapster Pub w Pszczynie. Kilkudziesięciu policjantów przyjechało legitymować kilku klientów

Kilkudziesięciu policjantów m.in. z Katowic zjawiło się w sobotni wieczór 20 lutego w Pszczynie, by asystować przedstawicielom sanepidu i zapewnić im bezpieczeństwo podczas kontroli w Tapster Pub. – To skandaliczna, kuriozalna sytuacja – uważa poseł Lewicy Przemysław Koperski, który był na miejscu. I zapowiada interwencję poselską w tej sprawie.

Data publikacji: 22-02-2021