Weź wakacje kredytowe i nie martw się ratami. Kto może skorzystać z wakacji od spłaty kredytu hipotecznego? Sprawdź, jak złożyć wniosek

Wakacje kredytowe może wziąć praktycznie każdy, kto spłaca złotówkowy kredyt hipoteczny. Jeśli chcesz na kilka miesięcy odpocząć od wysokich rat, nie czekaj – wniosek o wakacje można złożyć już teraz, bez wychodzenia z domu. Sprawdź, komu przysługuje możliwość zawieszenia spłaty i na jak długo można to zrobić. Podpowiadamy również, kto może otrzymać pomoc finansową z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców oraz kiedy rząd planuje zlikwidować wskaźnik WIBOR.


Inne artykuły

Polacy idą śladem innych i kupują coraz więcej biżuterii z brylantami oraz diamentów - w celach inwestycyjnych

Branży jubilerskiej pomogło m.in. luzowanie restrykcji covidowych i wzrost oszczędności. Zdaniem analityków popyt na diamentową biżuterię będzie nadal silny, o czym świadczy wejście na polski rynek kolejnych graczy, w tym Hermitage z najwyższej klasy kamieniami w cenach powyżej 1 mln zł.

Data publikacji: 30-07-2022

Zabrze. Wypadek na DTŚ. Pijany kierowca jechał pod prąd

Pijany kierowca toyoty wjechał pod prąd na Drogową Trasę Średnicową w Zabrzu, po czym zderzył się czołowo z innym pojazdem. Badania wykazały u sprawcy ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Obaj uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala.

Data publikacji: 30-07-2022

Knurów. Autostrada A1 zablokowana. Tir przewrócił się na drogę

Prawdopodobnie przez kilka godzin będzie zamknięta autostrada A1 na wysokości Knurowa (Śląsk), gdzie przewrócony tir i ładunek, który się z niego wysypał, blokuje ruch w obu kierunkach. Utrudnienia potrwają kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy.

Data publikacji: 30-07-2022

Zmarł Paul Sorvino, aktor znany z roli gangstera w filmie Martina Scorsese "Chłopcy z ferajny"

W wieku 83 lat zmarł w poniedziałek amerykański aktor Paul Sorvino, odtwórca m.in. roli gangstera Pauliego Cicero w filmie Martina Scorsese Chłopcy z ferajny - poinformował jego rzecznik.

Data publikacji: 30-07-2022

Hiszpania. Shakira oskarżona o oszustwa podatkowe. Wiadomo, o jaką karę wniesie prokuratura

Hiszpańscy prokuratorzy zapowiedzieli w piątek, że zwrócą się do sądu o skazanie kolumbijskiej gwiazdy muzyki pop Shakiry na osiem lat i dwa miesiące więzienia, jeśli zostanie uznana za winną w procesie w sprawie jej rzekomych oszustw podatkowych.

Data publikacji: 30-07-2022