Wbił się w transport belek. Kierowca miał wielkie szczęście

Ford Transit najechał na tył ciężarówki przewożącej więźbę dachową. Ładunek wbił się do wnętrza auta dostawczego, uderzając między innymi w fotel kierowcy. Zdjęcia z wypadku, które opublikowali strażacy i policjanci, są przerażające, ale kierowca przeżył to zdarzenie. Trafił do szpitala z obrażeniami głowy.


Inne artykuły

"Stało się za dużo. Dość". Protesty dziennikarzy Trójki i wniosek o odwołanie prezes Polskiego Radia

Przedstawiciel Kukiz’15 w Radzie Mediów Narodowych złożył wniosek o natychmiastowe odwołanie prezes Polskiego Radia Agnieszki Kamińskiej. Z kolei dziennikarze rozgłośni protestują w sieci. Mamy dość wystawiania Trójki na nieustanne zarzuty zakłamywania rzeczywistości i ingerencji polityków - piszą w mediach społecznościowych, używając hasztagu #muremzatrójką.

Data publikacji: 19-05-2020

"Głosowanie, które prowadził Niedźwiecki zostało zmanipulowane i sfałszowane"

- Głosowanie na piątkową Listę Przebojów Trójki w jakiś sposób zostało zmanipulowane, wyniki faktyczne były inne niż te podane na antenie - powiedział szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański powołując się na wstępne informacje od kierownictwa radia.

Data publikacji: 19-05-2020

"Winni nie będą mieli już wpływu na media publiczne". Emilewicz o usunięciu piosenki Kazika

- Nie ma miejsca w przestrzeni publicznej dziś, w Polsce, na tego typu zachowania. Mam nadzieję, że Kazik wróci szybko na antenę - powiedziała w programie Wszystko o koronawirusie wicepremier, minister rozwoju Jadwiga Emilewicz, o sytuacji w radiowej Trójce. Zapewniła, że rząd zbada co dokładnie się stało, a ewentualni winni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

Data publikacji: 19-05-2020

Syn Colina Farrella zmaga się z bardzo rzadkim schorzeniem genetycznym. Jest jak "uśmiechnięta kukiełka"

Colin Farrell w polskich mediach zasłynął związkiem z Alicją Bachledą-Curuś. Związek się rozpadł, ale para doczekała się dziecka. Nie jest to jednak jedyne dziecko, jakiego doczekał się Farrell. W 2003 roku, ze związku z modelką Kim Bordenave, doczekał się syna - Jamesa Padraiga. Jak się okazuje - n...

Data publikacji: 19-05-2020

To nie jest ok – historia nastolatki z mocami

Seriale komediowe stawiają przede wszystkim na dobrą zabawę widza. To ona ma go przyciągać przed ekran i sprawiać, że jego humor znacząco się poprawia. Czasem jednak seriale tego typu łączą swój komediowy charakter z nieco bardziej głęboką fabułą. Tak jest w przypadku produkcji pod tytułem &b...

Data publikacji: 19-05-2020