"Wbił mnie w fotel". Konieczna o filmie "Boże Ciało"

- Narracja jest nienachalna, dba o to, żebyśmy nigdy nie mogli stanąć na chwilę po jakiejś stronie na pewno. Myślę, że to jest też tajemnica i wielka wartość tego filmu - powiedziała Aleksandra Konieczna, która w Bożym Ciele zagrała kościelną Lidię. Film w reżyserii Jana Komasy powalczy dzisiaj o Oscara.


Inne artykuły

Oscary 2020 [RELACJA Z GALI]

W nocy z niedzieli na poniedziałek dowiemy się, kto zdobył najbardziej pożądane nagrody filmowe - Oscary. Wśród nominowanych jest m.in. Boże Ciało Jana Komasy. Relacja z gali Oscarów w portalu polsatnews.pl wystartowała o północy.

Data publikacji: 10-02-2020

Popularna aktorka zastąpi Ewę Chodakowską w programie "Dance, dance, dance"

Program „Dance, dance, dance” udał się Jackowi Kurskiemu jak żaden inny. To była jedna z najbardziej udanych premier Telewizji Polskiej zeszłej wiosny. Nic dziwnego, że już niebawem pojawi się 2. edycja tanecznego show z gwiazdami. Na czym polega program? Gwiazdorskie pary odtwarzają pop...

Data publikacji: 10-02-2020

Chińczyk zadziwił świat – wchodzi po schodach na głowie! [WIDEO]

Dzisiejszy świat pozwala nam odważnie sądzić, że niewiele jest nas w stanie zaskoczyć. Codziennie bombardowani jesteśmy najnowszymi i najbardziej szalonymi informacjami z kraju i świata. Przepływ wiadomości dodatkowo ułatwia internet, który staje się coraz poważniejszą alternatywą dla tradycy...

Data publikacji: 10-02-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 10-02-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 10-02-2020