W sierpniu rusza BECEKOBUS, czyli wakacyjne warsztaty objazdowe. Na ulice Bytomia wyjedzie specjalny autobus. To już dwunasta edycja akcji

W sierpniu na ulicach Bytomia pojawi się specjalny autobus - BECEKOBUS, który odwiedzi różne bytomskie dzielnice. Zaoferuje letni odjazd warsztatowy dzieciom i młodzieży, którzy wakacje spędzają w swoich domach. Organizatorem akcji jest Bytomskie Centrum Kultury.


Inne artykuły

Tragiczny wypadek nastolatków na quadzie w Kaletach. Roztrzaskali się na drzewie. Zginął 17-letni chłopak

Wypadek w Kaletach. Dwaj nastolatkowie jadący quadem uderzyli w drzewo. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jeden z mężczyzn, pasażer pojazdu zmarł na miejscu.

Data publikacji: 25-07-2020

Kraków. Pogrzeb prof. Franciszka Ziejki, byłego rektora UJ. "Był człowiekiem, który łączył" [ZDJĘCIA]

Kochał Kraków, a Kraków mu wiele zawdzięcza. W piątek odbył się pogrzeb prof. Franciszka Ziejki, byłego rektora UJ. Ceremonia pogrzebowa rozpoczęła się mszą w Kolegiacie Akademickiej św. Anny w Krakowie, której przewodniczył kardynał Stanisław Dziwisz. Ze względu na pandemię i ograniczenia sanitarne uczestniczyło w niej 150 osób. Profesor spoczął na cmentarzu na Salwatorze, w rodzinnym grobowcu.

Data publikacji: 25-07-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 25-07-2020

Setki litrów alkoholu rozlały się na drogę. "W okolicy czuć zapach piwa"

- Nie widziałem momentu wypadku. Usłyszałem tylko spory huk. Teraz w okolicy czuć zapach piwa... - relacjonował jeden z mieszkańców Żor (woj. śląskie) w rozmowie z portalem gk24.pl. W okolicy ronda Kradziejówka rozlały się setki litrów napoju. Z naczepy pojazdu wypadło kilkadziesiąt skrzynek z butelkami. Prawdopodobnie towar był przewożony w nieodpowiednich warunkach.

Data publikacji: 25-07-2020

Nie trzeba będzie pokazywać prawa jazdy. Posłowie za zmianami w przepisach

Posłowie opowiedzieli się w piątek za nowelizacją Prawa o ruchu drogowym, która m.in. wprowadza możliwość rejestracji przez internet samochodów dla sprzedawców nowych aut, a także znosi obowiązek posiadania przy sobie prawa jazdy w Polsce.

Data publikacji: 25-07-2020