W. Brytania. Kevin Spacey nie przyznał się do zarzutów napaści seksualnych

Kevin Spacey nie przyznał się do żadnego z pięciu postawionych mu zarzutów. Amerykański aktor w czwartek stanął przed sądem w Londynie w związku z oskarżeniami o napaści seksualne.


Inne artykuły

Płaca minimalna 2023 będzie jeszcze wyższa podwyżka? Ile wyniesie minimalne wynagrodzenie za pracę i minimalna stawka godzinowa [13.07.2022]

Już jutro, w czwartek 14 lipca Rada Dialogu Społecznego będzie dyskutować nad wysokością płacy minimalnej w 2023 r. Wiadomo, że rząd proponuje w 2023 roku dwie podwyżki minimalnego wynagrodzenia za pracę i minimalnej stawki godzinowej. Propozycje te przedstawił pracodawcom i pracownikom reprezentowanym w RDS przez organizacje związkowe i organizacje pracodawców. Ile ostatecznie wyniesie podwyżka płacy minimalnej?

Data publikacji: 15-07-2022

Czternasta emerytura do wypłaty. Kto dostanie w pełnym wymiarze, kto mniej. ile wyniesie świadczenie brutto i do ręki [13.07.2022]

O wypłatach czternastych emerytur wszystko już wiadomo. Wypłata czternastek ruszy 25 sierpnia i do końca września zdecydowana większość emerytów i rencistów otrzyma wypłatę tego dodatkowego świadczenia. Wyjątkowo pewne grupy świadczeniobiorców na dodatkowe pieniądze z ZUS będą musieli poczekać do października 2022 r. Oto wszystkie szczegóły.

Data publikacji: 15-07-2022

Zachodniopomorskie: Auto uderzyło w drzewo. Dwie osoby zginęły

Samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby zginęły – poinformowała Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie. Do wypadku doszło w poniedziałek w nocy w Chojnie (woj. zachodniopomorskie).

Data publikacji: 15-07-2022

Lesznowola. Żona wiozła pijanego męża na dachu auta. Mężczyzna spadł

Młode małżeństwo urządziło sobie nocny rajd po mazowieckiej Lesznowoli. Kobieta siedziała za kierownicą, lecz jej mąż nie towarzyszył jej wewnątrz auta - wolał jechać na dachu. Zakończyło się to bolesnym upadkiem i urazem głowy. To nie koniec kłopotów pary, ponieważ 25-latka stanie przed sądem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Data publikacji: 15-07-2022

Wojna w Ukrainie. Rada Najwyższa zakazała rozpowszechniania rosyjskiej kultury

Ukraiński parlament zakazał publicznego odtwarzania muzyki pochodzącej z Rosji. Zablokowano także import książek z Rosji i Białorusi - podał portal Ukrinform. Obostrzenia mają obowiązywać do czasu wyzwolenia terytoriów okupowanych.

Data publikacji: 15-07-2022