Victor Frankenstein - powstrzymać powstanie potwora

„Victor Frankenstein” to film, który zadebiutował w 2015 roku. Produkcja jest połączeniem horroru i dramatu, w której zagrali między innymi Daniel Radcliffe czy James McAvoy. Czy uda się powstrzymać naukowca przed stworzeniem potwora?  Tytuł oryginalny: Vict...


Inne artykuły

Mamy już dość noszenia maseczek: 26.04.2021. Zakładamy je z przymusu czy z obawy o zdrowie. Jak długo będziemy je nosić?

Mamy już serdecznie dość maseczek i z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym zniesiony zostanie nakaz ich noszenia. Ale przynajemniej większość w nas jest przekonana, że ich noszenie podczas pandemii jest niezbędne, bo to minimalny koszt ochrony siebie i bliskich przed COVID-19.

Data publikacji: 27-04-2021

Wiadomo kiedy otworzy się gastronomia ogródkowa, hotele i nieczynne teraz sklepy! Sprawdź! [26.04.2021]

Najpierw ogródki restauracyjne, hotele i wszystkie sklepy, które obecnie wciąż są zamknięte. Zaraz potem siłownie i – jeśli trzecia fala COVID będzie wciąż w trendzie opadającym – restauracje, bary, kluby i wszelkie inne miejsca rozrywki. Oczywiście z zachowaniem rygorów i procedur oszczędnościowych: maseczki do czasu konsumpcji, dezynfekcja, odległości między stolikami itp. Wszystko co znamy z poprzednich cykli znoszenia ograniczeń.

Data publikacji: 27-04-2021

Osoby o tym imieniu są najmądrzejsze. Kliknij i poznaj znaczenie swojego imienia [lista - 27.04.2021]

Możecie wierzyć lub nie. Do imion od dawna przypisywane są pewne cechy charakteru. Przygotowaliśmy dla Was ranking na podstawie imion według opinii ezoteryków. Na podstawie znaczenia imion przygotowaliśmy dla Was zestawienie najinteligentniejszych.

Data publikacji: 27-04-2021

Lokalizacji nowej bazy Polaków na Euro wciąż nie znamy. Wiemy za to, kto skomentuje grupowe mecze reprezentacji Paulo Sousy

Jednak nie Francja ani Chorwacja, tylko Niemcy, a konkretnie Hamburg, ma być alternatywą dla Sopotu typowanego na nową bazę reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy. Dowiedzieliśmy się również o rozdziale ról na Euro w TVP.

Data publikacji: 27-04-2021

Podhale. Tak dawniej wyglądał wypas owiec w górach. Zobaczcie dawnych baców na starych zdjęciach

Św. Wojciecha za nami, a to oznacza, że bacowie gnają owce na hale. Zaczyna się kolejny sezon wypasu owiec. Owce w Tatrach były od zawsze. Dawniej górale wypasali stada wysoko w halach. To była wyjątkowo ciężka robota. Jak to dawniej wyglądało? Zobaczcie na unikatowych archiwalnych zdjęciach.

Data publikacji: 27-04-2021