Uwaga! GIS: Znane parówki z LIDLA wycofane ze sprzedaży. W jednej partii produktu wykryto bakterię listeria monocytogenes

Uwaga! Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega. Kolejny produkt został wycofany ze sprzedaży. Tym razem są to parówki z szynki, które można kupić w LIDL-u. W jednej partii produktu wykryto bakterię Listeria monocytogenes, która może doprowadzić do listeriozy.


Inne artykuły

Wisła Kraków. Wnioski dla „Białej Gwiazdy” po derbach Krakowa

Piłkarze Wisły Kraków zremisowali z Cracovią 0:0, co oznacza, że „Biała Gwiazda” przerwała fatalną serię porażek. O pełnej satysfakcji w obozie drużyny z ul. Reymonta mowy być jednak nie może i to z kilku względów. Wnioski, jakie płyną dla Wisły po derbach Krakowa, prezentujemy w GALERII. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Data publikacji: 25-04-2021

Linia kolejowa nieczynna, a na przejździe w Mącinie zdarzył się wypadek

Przez miejscowość Mecina w gminie Limanowa przebiega linia kolejowa, którą od lat nie jeżdżą pociągi. A jednak teraz doszło tam do wypadku drogowego na przejeździe kolejowym.

Data publikacji: 25-04-2021

Zderzenie czterech aut z 10 osobami. W jednym z nich 7-miesięczne niemowlę

Cztery auta zderzyły się w czwartek niedaleko Olsztyna na drodze krajowej nr 51. Pojazdami podróżowało w sumie 10 osób w tym siedmiomiesięczne dziecko. Niemowlęciu nic się nie stało - ustaliła wstępnie policja. Ranne zostały jednak cztery inne osoby. Droga została całkowicie zablokowana na kilka godzin.

Data publikacji: 25-04-2021

Ich samochód przestał istnieć. Nie żyje pięcioosobowa rodzina

Koszmarny wypadek w Brazylii. W jednej chwili zginęła pięcioosobowa rodzina. Ich samochód został całkowicie zmiażdżony przez dwie ciężarówki. W kilka sekund zamienił się w kulę pogniecionej blachy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Data publikacji: 25-04-2021

Uniwersytet każe studentom ściągnąć flagi LGBT. Grozi wyrzuceniem z akademika

Władze Uniwersytetu w Cambridge wezwały studentów do zdjęcia z okien akademika wszelkich plakatów i bannerów. Są wśród nich tęczowe flagi, plansze protestu klimatycznego i agitacja wyborcza. Studenci argumentują to swoim prawem do wolności słowa. Uczelnia zasłania się regulaminem dormitoriów.

Data publikacji: 25-04-2021