USA. Kolekcjoner kupił za 30 dolarów nieznany dotąd rysunek Albrechta Dürera z 1503 roku

Anonimowy mężczyzna w amerykańskim stanie Massachussets kupił na wyprzedaży po zmarłym kolekcjonerze rysunek na podstawie obrazu najwybitniejszego malarza renesansu Albrechta Dürera. Po zbadaniu najważniejsi eksperci od twórczości artysty z Niemiec są zgodni, że rysunek jest autentyczny i warty około 50 mln dolarów. Trafi na aukcję w Londynie.


Inne artykuły

Trendy w randkowaniu na 2022 rok. Operator aplikacji randkowej pokazuje badania

Aplikacja randkowa Plenty of Fish już po raz piąty opublikowała swoją listę trendów randkowych na nadchodzący roku. Jak będziemy chodzić na randki w 2022 roku? Z wahaniem, bojąc się o przestrzeń osobistą i oceniając ludzi na podstawie szczepionek.

Data publikacji: 25-11-2021

Wypadek na ul. Sokratesa. Marcin Warchoł: wyrok jest niesprawiedliwy i zbyt łagodny

Wyrok w sprawie wypadku drogowego przy ul. Sokratesa jest niesprawiedliwy i zbyt łagodny - powiedział wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. Chodzi o wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, który w poniedziałek uznał Krystiana O. za winnego nieumyślnego spowodowania wypadku i skazał go za to na 7 lat i 10 miesięcy więzienia.

Data publikacji: 25-11-2021

Polkowice. Policja poszukuje kierowcy, który śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem

Policja poszukuje kierowcy Audi Q7, który w poniedziałek po godzinie 12 na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów, woj. dolnośląskie) śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem drogowym. Opublikowano portret pamięciowy sprawcy. Mundurowi ustalili też, że auto pochodzi z kradzieży na terenie Niemiec.

Data publikacji: 25-11-2021

Piotr Gąsowski zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

Piotr Gąsowski jest zakażony koronawirusem. No i przyszła kolej na mnie... jestem już w szpitalu pod świetną opieka - napisał aktor w relacji na Instagramie. Jak dodał jest zaszczepiony i przechodzi infekcję w miarę łatwo.

Data publikacji: 25-11-2021

Mikołajkowy Blok Reklamowy. Sławomir zachęca do udziału w akcji

- 6 grudnia włączamy Polsat i dajemy szansę na to, żeby było czuć piniądz - zachęca Sławomir, który weźmie udział w tegorocznym Mikołajkowym Bloku Reklamowym. Dochód z reklam zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat.

Data publikacji: 25-11-2021