Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o pandemii. Ale dzisiaj ma się to zmienić

Mają gorące jacuzzi i brak jakichkolwiek wiadomości o tym, co dzieje się na świecie - pisze brytyjski Guardian. Uczestnicy niemieckiej edycji Big Brothera nie byli dotychczas informowani o panującej pandemii koronawirusa. W momencie, gdy wydawało się, że o Covid-19 wiedzą już wszyscy, producenci programu podjęli decyzję o przekazaniu smutnych informacji swoim podopiecznym.


Inne artykuły

Celebryci kontra koronawirus. Terminator siedzi w domu, Wolverine pokazuje jak myć ręce

Przebywaj w domu najwięcej, jak to tylko możlwie - radzi na Twitterze Arnold Schwarzenegger. 72-letni hollywoodzki aktor i były gubernator Kalifornii apeluje, by ograniczyć spotkania i wyjścia do restauracji. Podobne zalecenia wystosowały również inne gwiazdy m.in. Ariana Grande, Taylor Swift i Hugh Jackman.

Data publikacji: 18-03-2020

Przykry incydent na koncercie Martyniuka. Jego ochroniarz złamał rękę fance

Zenek Martyniuk jest polskim muzykiem disco-polo, którego uwielbia przynajmniej pół Polski. Gwiazdor doczekał się filmu o sobie, a TVP najwidoczniej pokłada w Martyniuku wiele nadziei, bo promują go niemalże na każdym kroku. Swego czasu pisaliśmy o tym, że „król disco polo...

Data publikacji: 18-03-2020

Wiktoria Gąsiewska wystąpiła w nowym filmie Reżysera Życia

Daniel Rusin, znany szerszej publiczności jako Reżyser Życia, jest polskim youtuberem. Zajmuje się tworzeniem filmów, które poruszają trudne tematy natury społecznej takie jak, np. przemoc, choroby psychiczne i relacje w rodzinie. Youtuber często nawiązuje współpracę z gwiazdami...

Data publikacji: 18-03-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 18-03-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 18-03-2020