Uciekał z prędkością 230 km/h przed policją. Wypadł z drogi z pasażerką [WIDEO]

Kierowca samochodu Subaru Impreza, który uciekał przed policją z prędkością 230 km/h mimo, że funkcjonariusze próbowali go zatrzymać, stracił na zakręcie panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Ucierpiała 29-letnia pasażerka auta, która została odwieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę radiowozu.


Inne artykuły

Eurowizja odwołana. Po raz pierwszy w historii

Europejska Unia Nadawców oraz holenderskie stacje telewizyjne zdecydowały, że Eurowizja 2020 nie odbędzie się w tym roku. Ma to związek z pandemią koronawirusa. Nie wiadomo jeszcze, czy impreza muzyczna zostanie przeniesiona na inny miesiąc, czy całkiem anulowana.

Data publikacji: 20-03-2020

Bono śpiewa dla Włochów walczących z koronawirusem

Wsparcie dla walczących z koronawirusem płynie z różnych stron świata. Tym razem solidaryzuje się z nimi Bono. Lider U2 postanowił stworzyć dla Włochów piosenkę. Utwór nosi tytuł Let Your Love Be Known.

Data publikacji: 20-03-2020

Wstrzymano pracę nad nowym odcinkiem "Przyjaciół"

Na walce z koronawirusem skupiają się niemal wszystkie państwa świata. Z powodu pandemii w ostatnim czasie wiele planów filmowych zawiesiło pracę. Wśród nich jest m.in. ekipa, która miała pracować nad powstaniem specjalnego odcinka serialu Przyjaciele.

Data publikacji: 20-03-2020

Ryan Reynolds i Blake Lively przekazali milion dolarów na banki żywności

Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się w 2011 roku na planie filmu „Zielona latarnia”. Od razu wpadli sobie w oko i od tego momentu są szczęśliwie w sobie zakochani, a każdą wolną chwilę spędzają ze sobą wzajemnie i swoimi dziećmi. Przez wielu uznawani są za najlepiej dobraną parą w Ho...

Data publikacji: 20-03-2020

Carla Bruni żartowała z koronawirusa. Teraz przeprasza za swoje zachowanie

Na całym świecie już prawie nie ma kraju, do którego nie dotarłby koronawirus. Epidemia, która rozpoczęła się w chińskim Wuhan, stała się już globalnym problemem dotyczącym wszystkich ludzi bez wyjątku. W związku z pandemią, władze państw zamykają swoje granice, a także szkoły, instytu...

Data publikacji: 20-03-2020