Twardoch i Orbitowski piszą książkę. Chcą w ten sposób wesprzeć lekarzy

Razem ze Szczepanem Twardochem zastanawialiśmy się co by tu zrobić, aby rozjaśnić te smutne dni sobie, ale i Wam wszystkim. W ten sposób narodził się detektyw Zdzisław Zarazek - mówi pisarz Łukasz Orbitowski, który wspólnie z innym autorem zdecydował się publikować w internecie powieść pisaną na spontanicznie, epizodycznie i podług rozkazów serca.


Inne artykuły

Jennifer Lawrence została zaskoczona przez psychofankę we własnym domu

Jennifer Lawrence jest jedną z tych gwiazd, które bardzo niechętnie opowiadają o życiu prywatnym. A w zasadzie prawie w ogóle o nim nie mówią. Ostatnio wyszła za mąż – za Cooke Maroney’a – i nikt by o tym nie wiedział, gdyby nie to, że goście pokazali zdjęcia j...

Data publikacji: 21-03-2020

Eurowizja została odwołana! Pierwszy raz w historii konkursu

Epidemia koronawirusa wpłynęła na wszystkie sfery życia. Przez rozprzestrzeniającą się chorobę zamarł cały przemysł rozrywkowy i sektor kultury. Wstrzymane zostały produkcje filmów, seriali i programów telewizyjnych. Odwołano też imprezy masowe. 65. edycja Konkursu Piosenki Eurowizji m...

Data publikacji: 21-03-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 21-03-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 21-03-2020

Proboszcz z Rybnika: W niedzielę nie przychodzimy do kościoła! Taki apel pojawił się na sklepach i klatkach schodowych

Na drzwiach sklepów m.in. przy ulicy Wyzwolenia w Rybniku, a także na klatkach schodowych okolicznych bloków, zawieszono karteczki przypominające o tym, by w niedzielę i inne dni „nie przychodzić do kościołów". To proboszcz Bazyliki św. Antoniego wspólnie z wiernymi przypomina, że zostajemy w domach i modlimy się, oglądając transmisje w internecie.

Data publikacji: 21-03-2020