Trójmiasto: Wzięła taksówkę, by dojechać do umierającego ojca. Musiała zapłacić 600 zł

Taksówkarz policzył prawie 600 zł za 21-kilometrowy przejazd z dworca w Gdyni do szpitala na Zaspie w Gdańsku. Taksówkarz miał wykorzystać desperację pasażerki - podał portal trojmiasto.pl. Pani Joanna finalnie nie zdążyła pożegnać się z ojcem.


Inne artykuły

Polsat bezkonkurencyjny w Wigilię i Boże Narodzenie

Wielkie kolędowanie z Polsatem 2021 oraz Kevin sam w domu liderami wigilijnej ramówki! W trakcie Wigilii nasza stacja zanotowała ponad 18 proc. udziału w grupie 16-49 i 15 proc. w grupie 4+! Boże Narodzenie też zdecydowanie należało do nas. Polsat w grupie komercyjnej był liderem każdego dnia – w Wigilię oraz w pierwszy i drugi dzień świąt. Cały okres świąteczny również wygraliśmy w grupie 4+.

Data publikacji: 03-01-2022

Kraków. Teatr im. J. Słowackiego może "stracić sterowność"

Luki we wstępnym planie budżetowym Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie oraz problemy z wypłatami dla aktorów i pracowników techniki - na te kwestie m.in. wskazał Krzysztof Głuchowski, dyrektor sceny. Teatr może stracić sterowność - ocenił.

Data publikacji: 03-01-2022

Katarzyna Zdanowicz dołącza do zespołu Polsat News. Poprowadzi główne wydanie "Wydarzeń"

Dziennikarka będzie prowadzącą weekendowych wydań Wydarzeń 18:50. W nowej roli zadebiutuje już dziś. To kolejne wzmocnienie zespołu Wydarzeń. W ostatnim czasie do grona prowadzących dołączył również Michał Cholewiński.

Data publikacji: 03-01-2022

Wielka Brytania. Nowe kamery złapią wszystkich z telefonem i bez pasów

Wielka Brytania testuje system inteligentnych kamer, które mają zidentyfikować każdego kierowcę z telefonem w ręku. Brytyjski rząd zapowiedział w listopadzie, że w przyszłym roku zacznie karać mandatem wysokości 200 funtów i sześcioma punktami każdego szofera, który będzie mieć w ręku komórkę, niezależnie od powodu. Producent zachwala, że w Australii jego kamery złapały 15 tysięcy takich osób.

Data publikacji: 03-01-2022

Warszawa. Nocny pościg za piratem drogowym. Gruzin zdemolował kilkanaście aut

26-letni Gruzin uciekał przed policjantami rozbijając kilkanaście samochodów. Nie zważał na znaki drogowe, wjechał też na chodnik. Został zatrzymany przez śródmiejskich policjantów. Wkrótce usłyszy zarzuty.

Data publikacji: 03-01-2022