Tom Hanks – słynny Forrest Gump. Zobaczcie najlepsze filmy, w których wystąpił

Tom Hanks jest już w zasadzie żywą legendą kina. Pierwsze kroki w aktorstwie zaczął stawiać w szkole średniej, biorąc udział w przedstawieniach teatralnych. Przed kamerami zadebiutował w 1980 roku w serialu komediowym „Bosom Buddies”. Dość szybko zaczął otrzymywać kolejne propozycje anga...


Inne artykuły

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 21-05-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 21-05-2020

Kultowa dyskoteka Bravo zniknęła. Mieściła się w wyburzonym Zameczku Leśnym

Dyskoteka Bravo w Gliwicach była kultowym klubem muzycznym województwa śląskiego. Przyjeżdżali do niej młodzi ludzie niemal z całego Śląska. Dzisiaj nie pozostał po niej kamień na kamieniu, bo Zameczek Leśny w Gliwicach, w którym się mieściłą, został wyburzony. Historia kultowego obiektu skończyła się.

Data publikacji: 21-05-2020

Tragiczny wypadek w Żorach. Mieszkaniec Rybnika staranował samochodem rolkarza na drodze technicznej przy autostradzie A1. Potrącony zginął

Tragedia w Żorach. Śmiertelny wypadek na drodze technicznej autostrady A1 miał miejsce późnym popołudniem. Trwają ustalenia śledczych w tej sprawie.

Data publikacji: 21-05-2020

Krótkie fryzury damskie: bob z grzywką i nie tylko. Zobacz najmodniejsze cięcia tego sezonu! [ZDJĘCIA] [20.05.]

Fryzura bob była szczególnie popularna w latach 20. XIX wieku. Teraz wraca do łask. Nic dziwnego - jest wygodna, stylowa i pasuje właściwie każdej kobiecie. Sprawdź krótkie fryzury na 2020 rok!

Data publikacji: 21-05-2020