To warto włożyć do portfela, żeby przyciągnąć do siebie pieniądze. Takie są przesądy o bogactwie

Kto nie chciałby mieć portfela wypchanego pieniędzmi. Sprawdzamy, jakie są największe przesądy związane z pieniędzmi. Co przynosi bogactwo i finansowe szczęście a co może odpycha pieniądze od naszego portfela? Zobacz listę najciekawszych przesądów o pieniądzach i bogactwie w naszej galerii.


Inne artykuły

Wojna w Ukrainie. Zełenski do Scholza: Nie da się balansować między Rosją a Ukrainą

Potrzebujemy zapewnienia od kanclerza Scholza, że Niemcy wspierają Ukrainę. On i jego rząd muszą się zdecydować - powiedział Wołodymyr Zełenski w poniedziałek telewizji ZDF w Kijowie. Nie należy próbować balansować między Ukrainą a relacjami z Rosją - podkreślił prezydent Ukrainy w wywiadzie dla heute-journal.

Data publikacji: 18-06-2022

Niemcy. Kierowca pokazał środkowy palec policji. Musi zapłacić 5 tys. euro kary

53-letni kierowca, choć nie przekroczył prędkości, musi zapłacić 5 tys. euro grzywny. Fotoradar, robiąc zdjęcie innemu kierowcy, uchwycił jak pokazuje policjantom środkowy palec.

Data publikacji: 18-06-2022

Zespół BTS zawiesza działalność. Muzycy chcą skupić się na sobie

Muzycy BTS, popularnego na całym świcie południowokoreańskiego boysbandu ogłosili we wtorek, że zrobią sobie przerwę, by skupić się na solowych projektach. Decyzja oburzyła fanów zespołu. Grupa BTS liczy siedmiu członków.

Data publikacji: 18-06-2022

Eurowizja nie odbędzie się w Ukrainie. "Nie może spełnić wymogów"

Z przyczyn bezpieczeństwa Konkurs Piosenki Eurowizji w 2023 roku nie odbędzie się na Ukrainie - poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Data publikacji: 18-06-2022

Nie żyje Jean-Louis Trintignant. Francuski aktor miał 91 lat

W piątek zmarł słynny francuski aktor, scenarzysta, reżyser filmowy i teatralny Jean-Louis Trintignant. Jak przekazała jego żona Mariane Hoepfner Trintignant, 91-letni gwiazdor odszedł spokojnie, otoczony bliskimi. W filmie Trzy kolory. Czerwony Krzysztofa Kieślowskiego wcielił się w rolę emerytowanego sędziego Josepha Kerna.

Data publikacji: 18-06-2022