Te znaki zodiaku są piekielnie inteligentne. Lepiej z nimi nie pogrywać. Które znaki zodiaku są wyjątkowo przenikliwe? [17.03.2020 r.]

Niektóre znaki zodiaku cechują się niesamowitą inteligencją. To ludzie rezolutni, pomysłowi, kochający się w erudycji. Trudno wygrać z nimi w dyskusji, trudno też je przechytrzyć. Jeśli lubisz kłamać, z pewnością szybko rozgryzą twoje gierki. Te znaki zodiaku mają niebywale otwarty umysł!


Inne artykuły

71-latka przejechana przez ciężarówkę. Tragiczny wypadek w Toruniu

71-letnia kobieta próbowała ominąć stojący na parkingu samochód ciężarowy. Gdy była przed maską samochodu, kierowca ciężarówki ruszył. Piesza zginęła na miejscu. - Kierowca, jako włączający się do ruchu, ponosi główny ciężar odpowiedzialności - ocenił ekspert.

Data publikacji: 18-03-2020

Ostrzegał kierowców przed policją. Trafił na nieoznakowany radiowóz

20-letni kierowca dostawczego busa ostrzegał innych przed kontrolą prędkości, mrugając do nich światłami. Miał jednak pecha, bo trafił na jadący z naprzeciwka nieoznakowany radiowóz. Policjanci podziękowali mu za uprzejmość... mandatem.

Data publikacji: 18-03-2020

Bądź jak Kevin! Polsat wie, jak zatrzymać ludzi w domach

To najlepsza pora na dobry film, który może być odskocznią od trudnej ostatnio codzienności. Kevin świetnie sobie radzi, gdy pojawiają się problemy, a do tego jest sam w domu, jak większość osób na kwarantannie. Telewizja Polsat wie, jak umilić widzom ten ciężki czas - 20 marca o godzinie 20.00 będzie można obejrzeć kultową komedię.

Data publikacji: 18-03-2020

Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o pandemii. Ale dzisiaj ma się to zmienić

Mają gorące jacuzzi i brak jakichkolwiek wiadomości o tym, co dzieje się na świecie - pisze brytyjski Guardian. Uczestnicy niemieckiej edycji Big Brothera nie byli dotychczas informowani o panującej pandemii koronawirusa. W momencie, gdy wydawało się, że o Covid-19 wiedzą już wszyscy, producenci programu podjęli decyzję o przekazaniu smutnych informacji swoim podopiecznym.

Data publikacji: 18-03-2020

Celebryci kontra koronawirus. Terminator siedzi w domu, Wolverine pokazuje jak myć ręce

Przebywaj w domu najwięcej, jak to tylko możlwie - radzi na Twitterze Arnold Schwarzenegger. 72-letni hollywoodzki aktor i były gubernator Kalifornii apeluje, by ograniczyć spotkania i wyjścia do restauracji. Podobne zalecenia wystosowały również inne gwiazdy m.in. Ariana Grande, Taylor Swift i Hugh Jackman.

Data publikacji: 18-03-2020