Te znaki zodiaku będą miały cudowną jesień. Zobacz, czy wśród nich jest Twój znak zodiaku! Czy należysz do grona farciarzy? [9.09]

Zobacz, które znaki zodiaku czeka wspaniała jesień. Sprawdź, czy możesz otworzyć szampana. Przygotowaliśmy dla ciebie doskonałą wróżbę dotyczącą rozpoczynającej się właśnie jesieni. Czy uśmiechnie się do ciebie szczęście? Czy będziesz miał sukcesy w pracy? A może czeka cię gorący jesienny romans? Przekonaj się - nasza wróżka Bellatrix ma niezawodnego nosa. Jej wewnętrzny głos ma niesamowitą moc!


Inne artykuły

Jedzenie w szpitalach. Zobacz, jak karmią pacjentów w polskich szpitalach [zdjęcia - 10.09.2020]

Te zdjęcia nie są podrabiane. Robią je pacjenci i rodziny pacjentów ze szpitali w całej Polsce. W internecie jest miejsce, gdzie można oglądać zdjęcia szpitalnych posiłków.

Data publikacji: 10-09-2020

Tarnów: zderzenie ferrari z seicento. Zdjęcia

Młoda kobieta kierująca seicento wjechała na skrzyżowanie w Tarnowie, ignorując wcześniej znak ustąp pierwszeństwa. Nieuwaga 19-latki doprowadziła do uszkodzenia dwóch innych aut: ferrari i seata. Sprawczyni twierdziła, że nie zauważyła znaku. Dostała mandat.

Data publikacji: 10-09-2020

Volkswagen nie zapłaci rekordowej kary za emisję spalin. Tłumaczy, że jest "jedynie importerem"

Volkswagen Group Polska odwołał się do sądu od decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta, który w styczniu br. nałożył na importera ponad 120 mln zł kary za wprowadzenie klientów w błąd co do poziomu emisji spalin.

Data publikacji: 10-09-2020

Kontrowersje wokół filmu "Mulan". Apele o bojkot produkcji Disneya

W sieci pojawiły się apele o bojkot najnowszej produkcji wytwórni Walta Disneya, filmu Mulan. Kontrowersje wzbudziło wyrażenie poparcia dla brutalnych działań hongkońskiej policji przez aktorkę odgrywającą tytułową rolę w filmie, a także fakt, że część zdjęć została nakręcona w regionie Sinciang na zachodzie Chin, gdzie znajdują się obozy dla Ujgurów, mniejszości muzułmańskiej.

Data publikacji: 10-09-2020

Sztuczna inteligencja wybrała nowego Jamesa Bonda

Sztuczna inteligencja (A.I.) doskonale wie, kto powinien być nowym Jamesem Bondem. Za najlepszego kandydata uznała Henryego Cavilla, znanego z takich produkcji jak Superman i Wiedźmin.

Data publikacji: 10-09-2020