Te zabawki i rzeczy z PRL-u dziś są warte fortunę! Masz je w domu? Kolekcjonerzy wydają na nie gigantyczne pieniądze. Zobacz ceny

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka.


Inne artykuły

10 kluczowych dla pracowników zmian w Strategii Demograficznej 2040. Krótszy dzień pracy i ochrona przed zwolnieniem

Strategia demograficzna 2040 zakłada kolosalne zmiany na rynku pracy. Rodzice będą mieli większą ochronę i nie będą musieli pracować na pełen etat. Wyjaśniamy, co ma się zmienić.

Data publikacji: 18-06-2021

Hybrydowe wozy konne na trasie do Morskiego Oka. Póki co, tylko testowo

Prototyp wozu konnego wspomaganego napędem elektrycznym powiezie turystów do Morskiego Oka. Testy hybrydowego wozu mającego odciążyć konie zaplanowano na drugą połowę czerwca - zapowiada Tatrzański Park Narodowy (TPN). Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie, to nowoczesne wozy wejdą do użytku na stałe.

Data publikacji: 18-06-2021

Pijane wjechały w stację benzynową. Na widok policji uciekły do lasu

Trzy pijane kobiety spieszyły się na stację benzynową po alkohol, ale ich auto u samego celu wypadło z zakrętu, wbiło się w płot i uszkodziło trzy inne samochody. Kobiety najpierw usiłowały zepchnąć uszkodzony pojazd z ogrodzenia. Gdy to się nie udało, a nadjechała właśnie policja, wszystkie rozbiegły się po lesie.

Data publikacji: 18-06-2021

"Zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze". Kult przekłada koncerty

Kult przekłada wszystkie swoje koncerty. Jest to spowodowane stanem zdrowia Kazika Staszewskiego. Walka trwa - napisał Kult na swoim facebooku.

Data publikacji: 18-06-2021

Arena Festival Film & Music 2021 w Ostródzie. Gośćmi gwiazdy serialu "Dom z Papieru"

Na początku lipca rozpocznie się największy festiwal muzyki filmowej w Polsce. 5. Arena Festival Film & Music 2021 odbędzie się 2-3 lipca w Amfiteatrze w Ostródzie. Na żywo będzie można posłuchać m.in. muzyki z serialu Netflix Dom z Papieru w wykonaniu Cecilii Krull. Ostródę odwiedzi wielu zacnych gości. - Będzie się działo - zapowiada prof. Piotr Sułkowski, organizator festiwalu.

Data publikacji: 18-06-2021