Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!


Inne artykuły

Wiózł przez Polskę 25 ton fajerwerków bez żadnego zabezpieczenia

Białoruski kierowca przewoził z Gdyni na Ukrainę 25 ton fajerwerków bez zabezpieczenia. Zdążył dojechać do granicy w Dorohusku, gdzie wybuchowy transport skontrolowali lubelscy inspektorzy transportu drogowego.

Data publikacji: 18-01-2020

"Szybka kawa" premiera z Kubicą. Rozmawiali o bezpieczeństwie na drogach

Nie ma to jak spotkać się z mistrzem kierownicy, gdy zastanawiamy się nad najlepszymi rozwiązaniami związanymi z bezpieczeństwem na drogach - napisał premier Mateusz Morawiecki na Facebooku po spotkaniu z kierowcą wyścigowym Robertem Kubicą. W piątek ogłoszono przetarg na instalację 26 radarów w nowych lokalizacjach w całym kraju.

Data publikacji: 18-01-2020

Polski festiwal... najlepszym w Europie

European Festival Awards rozdane. Podczas środowej ceremonii w kategorii najlepszy duży festiwal triumfował, organizowany w Gdyni, Open’er. Totalna radość, bardzo dziękujemy! - pisali organizatorzy wydarzenia na Facebooku.

Data publikacji: 18-01-2020

52 mln euro grzywny i więzienie za "Głowę młodej kobiety"

Na grzywnę 52,4 mln euro i półtora roku więzienia skazał w czwartek sąd w Madrycie Jaime Botina, byłego prezesa banku Bankinter, za próbę wywiezienia z Hiszpanii i sprzedania jednego z obrazów Pabla Picassa. Wartość dzieła szacowana jest na ponad 26 mln euro.

Data publikacji: 18-01-2020

Cezary Pazura zaprasza do kin na "Psy 3: W imię zasad"

Czasy się zmieniają, a... Psy znowu na ekranie! Trzecia część kultowej serii Władysława Pasikowskiego właśnie weszła do kin w całej Polsce. W rozmowie z Polsat News na seans zaprosił odtwórca roli Nowego, Cezary Pazura.

Data publikacji: 18-01-2020