"Taniec z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu. Krzysztof Ibisz zdradza szczegóły

Od piątku 4 września program Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wraca na antenę Polsatu. Program został zawieszony w marcu ze względu na pandemię COVID-19 po emisji dwóch odcinków show. Pierwszy odcinek startuje o godz. 20:05.


Inne artykuły

"Wielka matka polskiej humanistyki". Maria Janion spocznie w piątek na Powązkach Wojskowych

Znawczyni polskiego i europejskiego romantyzmu, autorka kilkunastu książek, które zmieniły oblicze polskiej humanistyki, nauczycielka nazywana przez studentów Mistrzynią - profesor Maria Janion - spocznie w piątek na Powązkach Wojskowych w Warszawie w Alei Profesorskiej.

Data publikacji: 05-09-2020

Piotr Kraśko – prowadzący „Fakty”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Piotr Kraśko jest polskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Popularność w całym kraju przyniosła mu początkowo wieloletnia współpraca z TVP. Obecnie jest związany z TVN pracuje jako prowadzący „Fakty” oraz „Pytanie na śniadanie”. Dziennikarz w ciągu swojej kari...

Data publikacji: 05-09-2020

Przypadkowy turysta – w poszukiwaniu sensu życia

Niektóre wydarzenia z naszego życia sprawiają, że zadajemy sobie pytanie o dalszy sens naszej egzystencji. Musimy wówczas bardzo często przewartościować wszystko, czego dowiedzieliśmy się o sobie do tej pory. Niedługo ma przekonać się o tym bohater filmu „Przypadkowy turysta&rdqu...

Data publikacji: 05-09-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 05-09-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 05-09-2020