Taka jest tabela wypłat emerytur od sierpnia 2022. Zobacz, jakie będzie twoje świadczenie po zmianach [6.08.2022]

Mamy nową tabelę wypłat emerytur. Reforma (PIT 12 proc.) weszła w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka jest stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz, jakiej wysokości emeryturę otrzymasz w sierpniu 2022 roku.


Inne artykuły

Horoskop dzienny na sobotę, 6 sierpnia 2022. Czym zaskoczy Cię dzisiaj los? Zobacz horoskop zodiakalny

Horoskop dzienny na sobotę, 6 sierpnia 2022. Wróżka Zuzanna zdradza, co Cię dzisiaj czeka. Sprawdź horoskop na dziś dla każdego znaku zodiaku i staw czoła wyzwaniom, które Cię czekają. Horoskop podajemy dla każdego znaku oddzielnie w galerii zdjęciowej.

Data publikacji: 06-08-2022

Katowice. OFF Festival - pierwszy dzień. W Dolinie Trzech Stawów tłumy ludzi. Mamy zdjęcia z pierwszych koncertów!

Kończy się pierwszy dzień jubileuszowej, XV edycji OFF Festivalu. Od godziny 18:00 koncerty odbywają się już na wszystkich pięciu festiwalowych scenach. Przed publicznością w Dolinie Trzech Stawów wystąpili już m.in. Erika de Casier, Jakub Skorpa, Bałtyk, Lordfon, Ćpaj Stajl i Oysterboy. Do dyspozycji festiwalowiczów jest duża strefa gastronomiczna i osiem namiotów OFF marketu, na których można zaopatrzyć się w książki, płyty winylowe i festiwalowe gadżety. Pierwszego dnia zagrają jeszcze m.in.: Bikini Kill, ROMY, Makaya McCraven i Mura Masa.

Data publikacji: 06-08-2022

Trener Cracovii Jacek Zieliński: Zawodników nie niosły nogi

Nie udał się Cracovii mecz w Mielcu ze Stalą. Drużyna była jakaś apatyczna. I poniosła pierwsza porażkę – 0:2 bieżących rozgrywkach.

Data publikacji: 06-08-2022

Kibice Cracovii wspierali zespół w meczu ze Stalą Mielec ZDJĘCIA

Spora grupa fanów Cracovii wybrała się do Mielca na mecz ze Stalą. Kibice obu zespołów żyją w przyjaźni i krakowianie siedzieli między kibicami miejscowych. Nie mieli jednak powodów do zadowolenia, bo Cracovia przegrała 0;2.

Data publikacji: 06-08-2022

Tragiczne wypadki na polskich drogach. Od początku wakacji zginęło ponad 200 osób

Od początku wakacji na polskich drogach doszło do ponad 2,6 tys. wypadków, w których zginęło łącznie 209 osób. Wśród ofiar znaleźli się kierowcy, rowerzyści oraz piesi. Z danych przekazanych przez Komendę Główną Policji wynika, że liczby te są znacznie niższe niż w ubiegłym roku.

Data publikacji: 06-08-2022