Super Bowl 2020. Shakira i Jennifer Lopez dały olśniewające show

Gwiazdy wystąpiły w przerwie finału NFL, a ich 12-minutowy występ dosłownie porwał publiczność zgromadzoną na stadionie. W trakcie show fani mogli usłyszeć takie przeboje jak Waiting for Tonight, Hips Dont Lie, Waka Waka, Jenny from the Block, czy Lets Get Loud.


Inne artykuły

Pamela Anderson rozstała się z mężem po... 12 dniach

- Postanowiliśmy spędzić trochę czasu osobno i zastanowić się nad tym, czego chcemy od życia - poinformowała aktorka Pamela Anderson. Gwiazda Słonecznego patrolu w styczniu w czasie prywatnej ceremonii w Malibu poślubiła Jona Petersa, producenta filmów takich jak Batman, Rain Man i Narodziny Gwiazdy. Małżeństwo ogłosiło, że się rozstaje po upływie niecałych dwóch tygodni.

Data publikacji: 04-02-2020

Telekamery "Tele Tygodnia" 2020. Gwiazdy Telewizji Polsat z nagrodami

Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz serial Zawsze warto - oto gwiazdy i produkcja Telewizji Polsat, które zwyciężyły w 23. edycji najpopularniejszego plebiscytu w Polsce. Prestiżowe wyróżnienia zostały przyznane na podstawie głosów telewidzów, którzy wybierali ulubione postaci i programy z małego ekranu. Dziękujemy!

Data publikacji: 04-02-2020

Aleksandra Popławska - aktorka z "Kobiet mafii". Wzrost, waga, wiek, Instagram, mąż, dzieci

Aleksandra Popławska to urocza, ale jednocześnie ostra aktorka, która coraz częściej pojawia się w rodzimych produkcjach. Niewiele osób wie, że ma ona siostrę i jest żoną sławnego, charakterystycznego aktora. Kim jest Aleksandra Popławska? Wszystko o: Aleksandra Popławska Data i miej...

Data publikacji: 04-02-2020

Znamy pełną listę uczestników show Polsatu "Taniec z gwiazdami"

Chociaż to już kilkanaście lat kiedy „Taniec z gwiazdami” znajduje się w telewizji – nadal ma oddane rzesze widzów. Taneczne show nadal jest oglądane z takim samym zainteresowaniem jak na samym początku. W związku z tym niegasnącym zaciekawieniem odnośnie tego, co gwiazdy mo...

Data publikacji: 04-02-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 04-02-2020