Streaming muzyki. Spór o tantiemy dla artystów

Brytyjski rząd chce sprawdzić, czy muzycy dostają godziwe tantiemy za streaming ich utworów. W tym celu przeanalizowane zostaną modele biznesowe takich firm jak: Spotify, Apple Music, Amazon Music i Google Play.


Inne artykuły

"O Pszoniaku można mówić tylko z podziwem". "Zamknięty kolejny rozdział teatru i kina"

Ze śmiercią Wojciecha Pszoniaka zamyka się kolejny rozdział historii polskiego teatru i kina - napisał wicepremier, minister kultury Piotr Gliński. - Nie ma już takich aktorów. O Pszoniaku można mówić tylko z podziwem - powiedział Wojciech Malajkat, aktor i rektor warszawskiej Akademii Teatralnej. To ogromna strata dla całej polskiej kultury - napisał prezydent stolicy, Rafał Trzaskowski.

Data publikacji: 20-10-2020

GramPaula – testerka słodyczy i lifehacków. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

GramPaula to polska youtuberka, która należy do najpopularniejszych w kraju. Prowadzi dwa kanały, „GramPaula” i „GlamPaula TV”. Tworzy filmiki poświęcone modzie, urodzie, grom komputerowym, a także testuje w nich różnej maści słodycze, zabawki oraz tak zwane &bd...

Data publikacji: 20-10-2020

Gniazdo zła - zrobi wszystko, by go zatrzymać

Samuel to sparaliżowany chłopiec, który mieszka z matką w willi, która jest całkowicie odizolowana od świata. Kiedy jednak chłopiec poznaje starszą o kilka lat koleżankę - Denise - chce się nieco otworzyć. Ale matka zrobi wszystko, aby go zatrzymać...  Rok produkcji: 2019&nb...

Data publikacji: 20-10-2020

Od poniedziałku nowe ograniczenia. Mniej osób na weselach lub całkowity zakaz imprez

W poniedziałek wejdą w życie nowe obostrzenia dotyczące wesel i wszelkich imprez okolicznościowych. Już w ten weekend weszły w życie kolejne zasady, mające na celu wyhamowanie przyrostu zakażeń koronawirusem. Na wprowadzone zmiany w zakresie sportu nie zgadzają się przedstawiciele branży fitness, którzy w sobotę protestowali w stolicy.

Data publikacji: 20-10-2020

11 sytuacji, w których dopuszczalna jest praca w niedziele i święta

Zgodnie z przepisami, dniami wolnymi od pracy są niedziele i święta. Kodeks pracy dopuszcza jednak kilka wyjątków, w których dozwolona jet praca w niedzielę i święta.

Data publikacji: 20-10-2020