"Śniegu już nigdy nie będzie". Szumowska i Englert: film nabrał dodatkowej treści podczas lockdownu

- Podczas lockdownu ten film nabrał dodatkowej wartości i dodatkowej treści. Przez dziwny zbieg okoliczności dotknęliśmy czegoś, co stało się szalenie aktualne - tak o swoim najnowszym filmie, polskim kandydacie do Oscara Śniegu już nigdy nie będzie opowiada Małgorzata Szumowska. Produkcja nakręcona wspólnie z Michałem Englertem oczarowała publiczność i krytyków na festiwalu w Wenecji.


Inne artykuły

Joanna Opozda – gwiazda filmu „Diablo. Wyścig o wszystko”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

Joanna Opozda jest polską aktorką i modelką. Popularność przyniosły jej role między innymi w takich produkcjach jak „Pierwsza miłość” czy „Diablo. Wyścig z czasem”, w którym wystąpiła wraz z Katarzyną Figurą i Bogusławem Lindą. Szczególnie dużo emocji budzi jej...

Data publikacji: 09-09-2020

Wołyń (2016) - tragiczna historia Polaków

Historia naszego kraju nie należy do najłatwiejszych. Znajdziemy w niej sporo dramatycznych wydarzeń i tragedii, które nawet po latach mogą mrozić krew w żyłach. Jednym z najtragiczniejszych zdarzeń w naszej historii jest rzeź wołyńska, o której opowiada film pod tytułem "Wołyń". ...

Data publikacji: 09-09-2020

60 Sekund Biznesu: Lot z Berlina czy Okęcia? To zależy od oferty, czyli od ceny, dostępności i lokalizacji lotniska

W 2017 roku liczba pasażerów obsłużonych przez polskie porty lotnicze wzrosła o blisko 18 proc. r/r. To drugi najlepszy wynik na świecie. Zdaniem ekspertów w 2018 roku trend ten będzie się utrzymywał.

Data publikacji: 09-09-2020

Praca za granicą nigdy się nie kończy. Dlaczego polscy emigranci nie chcą wrócić do kraju?

Praca za granicą jest domeną wielu Polaków. Pod koniec 2017 r. już ponad 2,5 mln obywateli Polski czasowo przebywało poza krajem. Praca za granicą może stać się dla nich pretekstem do wyprowadzki na stałe.

Data publikacji: 09-09-2020

SBB wraca na festiwal w Opolu. Słynna grupa będzie świętować jubileusz 50-lecia. Transmisja koncertu na TVP Kultura

Zespół SBB wraca na festiwal w Opolu. Słynna grupa wystąpi tu pierwszy raz od... 1976 roku. Jubileuszowy koncert z specjalnymi gośćmi odbędzie się w poniedziałek, 7 września. Transmitowany będzie na antenie TVP Kultura.

Data publikacji: 09-09-2020