Smolice. Kierowca ciężarówki zginął po wybuchu opony

54-letni kierowca zmarł w wyniku obrażeń głowy, których doznał, po wybuchu opony w ciężarówce. Podczas dopompowywania powietrza, jedna z opon wystrzeliła a mężczyzna wpadł do kanału samochodowego. Nie udało się go uratować.


Inne artykuły

Włochy. Kanadyjski laureat Oscara Paul Haggis aresztowany pod zarzutem przemocy seksualnej

Kanadyjski reżyser i scenarzysta, laureat Oscara Paul Haggis został w niedzielę aresztowany w Apulii we Włoszech pod zarzutem przemocy seksualnej. Prokuratura poinformowała, że 69-letni Haggis, uczestniczący w festiwalu filmowym, dopuścił się przestępstw na tle seksualnym wobec młodej kobiety, którą następnie zostawił w złym stanie na lotnisku w Brindisi.

Data publikacji: 18-07-2022

R. Kelly skazany na 30 lat więzienia za przestępstwa seksualne

R. Kelly został uznany za winnego handlu kobietami oraz wykorzystywania seksualnego nieletnich. Sąd w Nowym Jorku skazał byłego gwiazdora amerykańskiej muzyki na 30 lat więzienia.

Data publikacji: 18-07-2022

W. Brytania. Kevin Spacey nie przyznał się do zarzutów napaści seksualnych

Kevin Spacey nie przyznał się do żadnego z pięciu postawionych mu zarzutów. Amerykański aktor w czwartek stanął przed sądem w Londynie w związku z oskarżeniami o napaści seksualne.

Data publikacji: 18-07-2022

Czternasta emerytura do wypłaty. Kto dostanie w pełnym wymiarze, kto mniej. ile wyniesie świadczenie brutto i do ręki

O wypłatach czternastych emerytur wszystko już wiadomo. Wypłata czternastek ruszy 25 sierpnia i do końca września zdecydowana większość emerytów i rencistów otrzyma wypłatę tego dodatkowego świadczenia. Wyjątkowo pewne grupy świadczeniobiorców na dodatkowe pieniądze z ZUS będą musieli poczekać do października 2022 r. Oto wszystkie szczegóły.

Data publikacji: 18-07-2022

Bochenek chleba za 30 złotych? Kiedy przestanie drożeć mąka i pieczywo - czy zbliżające się żniwa zahamują wzrost cen

Jeśli nie potanieje pszenica i inne zboża, nie ma szans na tańsze pieczywo. Przydałaby się też obniżka cen energii, tymczasem sądząc po tym co dzieje się z cenami gazu, trudno myśleć nawet o stabilizacji. Prognozy dla chleba są więc mało optymistyczne. Grozi nam więc zmiana diety - i to z przymusu, a nie z wyboru?

Data publikacji: 18-07-2022