Śmigłowce Black Hawk i Robinson przyleciały do Kielc na Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego [WIDEO]

Od wtorku 7 września do czwartku 9 wrześnie w Kielcach odbędzie się 29. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W halach Targów Kielce trwają intensywne przygotowania stoisk i wystaw. Zwiedzający i miłośnicy tematyki militarystycznej już we wtorek będą mogli obejrzeć najnowszy sprzęt i broń największych światowych firm. Na miejscu już są śmigłowce kultowych marek. Zobaczcie jak lądowały w Targach Kielce.


Inne artykuły

Ciechanów. Śmiertelny wypadek na drodze gminnej. Łoś wybiegł z lasu

18-letni kierowca zginął w wypadku drogowym na drodze gminnej między Gołotczyzną a Ciechanowem (woj. mazowieckie). Na drogę wybiegł łoś. Pasażerka auta została ciężko ranna, walczy o życie w szpitalu.

Data publikacji: 04-09-2021

GDDKiA: od wtorku rusza duży remont na A2 w Łódzkiem; będą utrudnienia w ruchu

7 września rozpocznie się remont 20-kilometrowego odcinka autostrady A2 między węzłem Emilia a węzłem Zgierz w woj. łódzkim. Będą utrudnienia w ruchu. W tym roku ma być zmodernizowana zachodnia część tego odcinka autostrady - podano w łódzkim oddziale GDDKiA.

Data publikacji: 04-09-2021

ABBA wraca po 40 latach. Będzie nowa płyta

Legendarny szwedzki zespół muzyki pop ABBA zapowiedział w czwartek na Twitterze swój pierwszy od 40 lat album. Grupa oświadczyła także, że planowane jest wirtualne show, koncert zorganizowany na specjalnie zaprojektowanej arenie w Queen Elizabeth Olympic Park w Londynie.

Data publikacji: 04-09-2021

"Nikt nie ma celebryckiego immunitetu". Michał Woś o sprawie piosenkarki Beaty K.

- Nikt nie stoi ponad prawem, nie ma celebryckiego immunitetu. Działania instytucji państwa muszą być jednoznaczne, niezależnie od tego, czy dotyczą Beaty K., papieża Franciszka, ministra czy pracownika fabryki – stwierdził w piątek wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.

Data publikacji: 04-09-2021

Film "Żeby nie było śladów" polskim kandydatem do Oscara

Film Żeby nie było śladów Jana P. Matuszyńskiego dotyczący śmierci Grzegorza Przemyka - jednej z najgłośniejszych zbrodni aparatu bezpieczeństwa PRL - został polskim kandydatem do Oscara. Werdykt ogłoszono w piątek w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej w Warszawie.

Data publikacji: 04-09-2021