Singham – stróż prawa w akcji

Wśród tysięcy filmów dostępnych online znaleźć można prawdziwe perełki, o których europejski widz z pewnością mógł nie słyszeć. Do tej grupy z całą pewnością zaliczyć można bollywoodzkie perełki, które rzadko cieszą się dużą popularnością chociażby w Polsce. Jedną...


Inne artykuły

Czy możesz pracować, gdy masz COVID-19? Co z pracą zdalną podczas izolacji domowej?

Praca podczas izolacji wzbudza wiele kontrowersji. Osoba chora na COVID-19 może skorzystać z wynagrodzenia chorobowego lub zasiłku chorobowego, ale co zrobić, gdy przechodzimy chorobę bezobjawowo? Czy trzeba wtedy zrezygnować z pełnej pensji?

Data publikacji: 20-11-2020

PKN ORLEN sfinalizuje budowę szpitala tymczasowego w Płocku do końca listopada br.

Budowa placówki na terenie Centrum Badawczo-Rozwojowego jest już na poziomie 70 proc. zaawansowania. - Dzięki zaangażowaniu spółek i pracowników Grupy ORLEN, budowany od podstaw szpital tymczasowy w Płocku, zakończymy w wyznaczonym terminie- mówią przedstawiciele koncernu.

Data publikacji: 20-11-2020

Horoskop dzienny na piątek, 20 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona...

Horoskop dzienny na piątek, 20 listopada 2020. Wszystkie znaki zodiaku powinny przeczytać horoskop na dziś z wielka uwagą. Ten horoskop podaje wskazówki i zapowiada ważne zdarzenia. Sprawdź koniecznie swój znak zodiaku. Przepowiednie wróżki Matary i jej interpretacja zapisanych w gwiazdach znaków mogą być pomocne da każdego znaku zodiaku. Wróżka ma dla Ciebie cenne rady i ostrzeżenia. Horoskop na dziś dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa... podpowie Ci, co Cię czeka.

Data publikacji: 20-11-2020

Najbardziej irytujące znaki zodiaku. Te osoby są nie do wytrzymania według astrologów [lista - 20.11.2020]

Które znaki zodiaku są najbardziej irytujące? Według astrologii aż pięć spośród 12 znaków zodiaku to ludzie, którzy mają charakter trudny do wytrzymania, są drażniący i denerwujący. Jesteś jednym z nich? Sprawdź koniecznie!

Data publikacji: 20-11-2020

IV liga: Orzeł Piaski Wielkie pokonał Słomniczankę

W zaległym meczu grupy zachodniej małopolskiej IV ligi, który odbył się w czwartkowy (19.11.2020 r.) wieczór, Słomniczanka przegrała 1:2 z Orłem Piaski Wielkie. Drużyna ze Słomnik, będąca gospodarzem na boisku AWF w Krakowie, objęła prowadzenie w 15 minucie po golu Piotra Saroty. W 24 min wyrównał Mateusz Ciesielski, a zwycięską bramkę dla Orła zdobył w 80 min Maciej Śliski.

Data publikacji: 20-11-2020