Sezon na grzyby już otwarty. A co można zbierać w lesie oprócz grzybów? Jakie skarby warto przynieść z lasu?

Grzybobranie cieszy się wielką popularnością wśród Polaków. Deszcz i wysoka temperatura powodują że w lasach jest dużo grzybów. Tegoroczny sezon został już rozpoczęty i dla miłośników grzybów rozpoczynają się prawdziwe żniwa. A co jeszcze można zbierać w lesie?


Inne artykuły

Zagraj na 11. Imielin Blues Festival. Można już zgłaszać chęć udziału w konkursie. Impreza odbędzie się 7-8 listopada

Tegoroczna edycja Imielin Blues Festival, odbędzie się w dniach 7-8 listopada. Do 25 października organizatorzy czekają na zgłoszenia wykonawców, którzy chcieliby spróbować sił w konkursie. Materiały można przesyłać tylko drogą internetową.

Data publikacji: 13-09-2020

Te znaki zodiaku będą miały cudowną jesień. Zobacz, czy wśród nich jest Twój znak zodiaku! Czy należysz do grona farciarzy? [12.09]

Zobacz, które znaki zodiaku czeka wspaniała jesień. Sprawdź, czy możesz otworzyć szampana. Przygotowaliśmy dla ciebie doskonałą wróżbę dotyczącą rozpoczynającej się właśnie jesieni. Czy uśmiechnie się do ciebie szczęście? Czy będziesz miał sukcesy w pracy? A może czeka cię gorący jesienny romans? Przekonaj się - nasza wróżka Bellatrix ma niezawodnego nosa. Jej wewnętrzny głos ma niesamowitą moc!

Data publikacji: 13-09-2020

HOROSKOP dzienny na niedzielę, 13.09.2020. HOROSKOP NA DZIŚ: wodnik, ryby, lew. Sprawdź, co dziś podpowiadają ci gwiazdy? 13 września

Horoskop dzienny 2020 na niedzielę, 13 września. Co nam mówią karty tarota dla poszczególnych znaków zodiaku? Sprawdzajcie swój codzienny horoskop, aby wiedzieć, co przygotowały dla Was gwiazdy. Co dziś czeka Lwa, Byka, Ryby czy Koziorożca? Przeczytaj horoskop dzienny Jakuba Ciećkiewicza. Sprawdź w codziennym HOROSKOPIE, co Cię dziś czeka.

Data publikacji: 13-09-2020

Wypadek na Śląsku. Auto wbiło się w barierę energochłonną

20-letni obywatel Słowacji nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, wskutek czego na łuku zjechał z jezdni i uderzył w barierę. Samochodem podróżowały trzy osoby.

Data publikacji: 13-09-2020

18-latek w bmw zderzył się z koparko-ładowarką

18-letni kierowca bmw na drodze krajowej nr 22 w rejonie Dobiegniewa (Lubuskie) uderzył w koparko-ładowarkę. Kierujący autem nastolatek był nietrzeźwy. Zarówno on, jak i 17-letni pasażer, trafili do szpitala z ciężkimi obrażeniami.

Data publikacji: 13-09-2020