Setki litrów alkoholu rozlały się na drogę. "W okolicy czuć zapach piwa"

- Nie widziałem momentu wypadku. Usłyszałem tylko spory huk. Teraz w okolicy czuć zapach piwa... - relacjonował jeden z mieszkańców Żor (woj. śląskie) w rozmowie z portalem gk24.pl. W okolicy ronda Kradziejówka rozlały się setki litrów napoju. Z naczepy pojazdu wypadło kilkadziesiąt skrzynek z butelkami. Prawdopodobnie towar był przewożony w nieodpowiednich warunkach.


Inne artykuły

Podano datę pogrzebu aktora Andrzeja Strzeleckiego

Uroczystości pogrzebowe zmarłego 17 lipca aktora i reżysera, pedagoga, byłego rektora Akademii Teatralnej w Warszawie prof. Andrzeja Strzeleckiego odbędą się 24 lipca w Domu Przedpogrzebowym na stołecznym Cmentarzu Powązki Wojskowe.

Data publikacji: 23-07-2020

Podczas rodzinnego pikniku znalazł XIX-wieczną szablę

Sezon grillowy, wycieczek letnich oraz wzmożony ruch budowlany rozpoczęty. W tym czasie zwykle pojawia się więcej informacji o przypadkowych odkryciach zabytków - poinformował Dolnośląski Wojewódzki Konserwator Zabytków. W miniony weekend na niecodzienne znalezisko trafił mężczyzna w Świebodzicach. Podczas pikniku z rodziną odnalazł XIX-wieczną szablę.

Data publikacji: 23-07-2020

Prezydent zachęca do "Narodowego Czytania". "Ufam, że każdy z państwa odkryje swoją »Balladynę«"

Z okazji zbliżającego się 9. Narodowego Czytania prezydent Andrzej Duda wystosował list, w którym zachęca wszystkich do udziału w tegorocznym wydarzeniu, którego bohaterką będzie Balladyna Juliusza Słowackiego. Wspólne czytanie dramatu odbędzie się 5 września br.

Data publikacji: 23-07-2020

Głośne rozstanie Felicjańskiej i Montany. Była modelka wyrzuciła męża z domu?

Ilona Felicjańska i Paul Montana pobrali się na początku tego roku, po kilku latach związku. Mimo wielu kryzysów i burzliwych sytuacji, mieli już osiągnąć swój upragniony spokój w swych ramionach. Jednak do mediów trafiła informacja, że para się rozstała. Powodem tego mia...

Data publikacji: 23-07-2020

Przygody Rudego – film o australijskiej legendzie

Zwierzęta bardzo często są bohaterami filmów i seriali. Nierzadko też odgrywają w produkcjach główne role, które szybko zyskują uznanie fanów i status kultowych. Bardzo często na ekranie występują psy, które nie bez powodu uważane są za najlepszych przyjació...

Data publikacji: 23-07-2020