SBB wraca na festiwal w Opolu. Słynna grupa będzie świętować jubileusz 50-lecia. Transmisja koncertu na TVP Kultura

Zespół SBB wraca na festiwal w Opolu. Słynna grupa wystąpi tu pierwszy raz od... 1976 roku. Jubileuszowy koncert z specjalnymi gośćmi odbędzie się w poniedziałek, 7 września. Transmitowany będzie na antenie TVP Kultura.


Inne artykuły

Filmowa biografia Wojciecha Korfantego. Film o słynnym Górnoślązaku chce wyprodukować marszałek województwa. Jest już wniosek do budżetu

Marszałek woj. śląskiego chce wyprodukować film fabularny. Temat to biografia Wojciecha Korfantego. Jest już nawet wniosek komisji kultury w tej sprawie, który ma zostać uwzględniony podczas planowania przyszłorocznego budżetu województwa. Jego autorzy szacują, że – w skali kilku lat – potrzebna na to będzie kwota w przedziale od 12 do 30 mln zł.

Data publikacji: 08-09-2020

HOROSKOP dzienny na wtorek, 8.09.2020. HOROSKOP na dziś: wodnik, ryby, lew. Sprawdź, co dziś podpowiadają ci gwiazdy? 8 września

Horoskop dzienny 2020 na wtorek 8 września. Co nam mówią karty tarota dla poszczególnych znaków zodiaku? Sprawdzajcie swój codzienny horoskop, aby wiedzieć, co przygotowały dla Was gwiazdy. Co dziś czeka Lwa, Byka, Ryby czy Koziorożca? Przeczytaj horoskop dzienny Jakuba Ciećkiewicza. Sprawdź w codziennym HOROSKOPIE, co Cię dziś czeka.

Data publikacji: 08-09-2020

Te nazwiska nosi najwięcej osób w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w pierwszej setce! [TOP 100]

Oto sto najpopularniejszych nazwisk męskich w Polsce. Jesteście ciekawi, czy Wasze nazwisko jest wśród tych najczęściej spotykanych? Sprawdzicie to na naszej liście!

Data publikacji: 08-09-2020

To nie pierwszy taki wypadek. W dom w Izdebnie wjechało bmw

Była godz. 3:00 w nocy, gdy rozpędzony samochód przebił ogrodzenie oraz ścianę domu w Izdebnie w Wielkopolsce i zatrzymał się w kuchni. Domownicy byli już w sypialni i nikomu nic się nie stało. Po wypadku lokatorzy musieli się jednak wyprowadzić, bo dom grozi teraz zawaleniem. Podobne zdarzenie przeżyli już w 2016 r. Skarżą się na niezabezpieczony zakręt.

Data publikacji: 08-09-2020

Tarnów: zderzenie ferrari z seicento. Zdjęcia

Młoda kobieta kierująca seicento wjechała na skrzyżowanie w Tarnowie, ignorując wcześniej znak ustąp pierwszeństwa. Nieuwaga 19-latki doprowadziła do uszkodzenia dwóch innych aut: ferrari i seata. Sprawczyni twierdziła, że nie zauważyła znaku. Dostała mandat.

Data publikacji: 08-09-2020