Są szczęśliwi i wciąż zakochani. Kim jest Danusia Martyniuk, żona Zenka Martyniuka? Para jest małżeństwem od 1989 roku. ZDJECIA 3.05.2021

Kim jest Danusia Martyniuk? Czym żona znanego piosenkarza, Zenka Martyniuka, zajmuje się na co dzień? Wspiera go w koncertach, opiekuje się domem i rodziną. Jak lwica broni także swojego niepokornego syna. Ostatnio król disco polo zdradził, jak się do niej zwraca.


Inne artykuły

Zbytnio zaufał nawigacji. Uszkodził dwa budynki, spędził noc w lesie

Nawigacja podpowiedziała kierowcy tira, żeby zjechał z głównej drogi i tak zaczęły się jego kłopoty. Zniszczył w Rogalowie (woj. lubelskie) dwa budynki, własną naczepę oraz spędził noc w lesie. Siedzący za kierownicą 24-latek zignorował kilka znaków i nie zatrzymał się, nawet kiedy skończył się asfalt, a droga zwęziła do trzech metrów.

Data publikacji: 03-05-2021

1 maja na drogach. Policja zatrzymała rekordową liczbę nietrzeźwych kierowców

W pierwszy dzień majowego weekendu policjanci w całym kraju zatrzymali 426 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. To liczba znacznie wyższa niż w roku ubiegłym – przekazał kom. Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Data publikacji: 03-05-2021

Bronisław Cieślak nie żyje. Miał 77 lat

W niedzielę zmarł Bronisław Cieślak, znany m.in. z głównych ról w serialach 07 zgłoś się oraz Malanowski i Partnerzy. Aktor miał 77 lat, od dłuższego czasu zmagał się z ciężką chorobą. W Telewizji Polsat prowadził program Telewizyjne Biuro Śledcze.

Data publikacji: 03-05-2021

Nie żyje Olympia Dukakis. Zdobywczyni Oskara miała 89 lat

W wieku 89 lat zmarła w sobotę w Nowym Jorku Olympia Dukakis, amerykańska aktorka greckiego pochodzenia, laureatka Oscara za rolę w filmie Wpływ księżyca.

Data publikacji: 03-05-2021

Belgia: kościół zmieniony w szkołę cyrkową. "Smutno go widzieć w takim stanie"

Kolejny kościół w Belgii z powodu braku wiernych został sprzedany za 1 euro. Byłą świątynię pod wezwaniem Św. Franciszka Ksawerego władze Anderlechtu chcą zamienić w ośrodek kultury ze szkołą cyrkową i nauką tańca.

Data publikacji: 03-05-2021