Rowerzysta wjechał wprost pod tira. Opublikowano nagranie tragicznego wypadku

W internecie opublikowano nagranie tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Byczynie na Opolszczyźnie. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła tira wiozącego drewno. Kierowca ciężarówki nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. Wideo zarejestrowała kamera zamontowana w aucie jadącym tuż za tirem.


Inne artykuły

"Czadoman" wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobacz finałowy występ

Trzynasta edycja show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo to już historia. Najlepszy w tym sezonie okazał się Paweł Czadoman Dudek, który w finałowym odcinku wcielił się w Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera. Czadoman zdobył Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Zobacz finałowy występ zwycięzcy.

Data publikacji: 13-11-2020

Nie żyje Alex Trebek - legenda amerykańskiej telewizji. Miał 80 lat

Prowadzący teleturniej Jeopardy! Alex Trebek zmarł w wieku 80 lat w swoim domu w otoczeniu rodziny i przyjaciół - poinformowali producenci programu w mediach społecznościowych. Trebek prowadził program przez ostatnie 36 lat, ostatnie odcinki z jego udziałem zostaną wyemitowane w grudniu.

Data publikacji: 13-11-2020

"Boże Ciało" i Agnieszka Holland z nominacjami do Europejskich Nagród Filmowych

Boże Ciało Jana Komasy otrzymało we wtorek nominacje do Europejskich Nagród Filmowych w kategoriach najlepszy film, reżyseria, scenariusz (Mateusz Pacewicz) oraz aktor (Bartosz Bielenia). Szansę na statuetkę za najlepszą reżyserię ma także Agnieszka Holland, twórczyni Szarlatana.

Data publikacji: 13-11-2020

Dorota Gawryluk – dziennikarka Polsatu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Dorota Gawryluk to polska dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna i radiowa. Dobrze jest znana widzom Polsatu, gdzie prowadziła wiele programów, między innymi takich jak „Interwencja”, „Informacje”, „Polityczne graffiti” czy „Wydarzenia”. Była...

Data publikacji: 13-11-2020

„Zamiana z księżniczką 2” – jest zwiastun kontynuacji filmu z Vanessą Hudgens!

Wielkimi krokami nadchodzi premiera filmu „Zamiana z księżniczką 2”, który jest kontynuacją cieszącego się popularnością świątecznego filmu Netflixa. Pierwsza część okazała się wielkim sukcesem i z miejsca zdobyła sympatię widzów. Opowiada ona o losach zwykłej cukiernik z C...

Data publikacji: 13-11-2020