Rogi - tajemnicze moce i zagadka śmierci

„Rogi” to kanadyjsko-amerykański horror, który swoją premierę miał w 2013 roku. Wszystko zaczyna się od rogów, które wyrastają głównemu bohaterowi - szybko okazuje się jednak, że to dopiero wierzchołek góry lodowej.  Tytuł oryginalny: HornsGatunek...


Inne artykuły

Zarobki w wojsku w 2021 roku. Ile zarabiają żołnierze w Polsce? Czekają nas kolejne zmiany! Oto stawki! Zobacz najnowszą listę płac

Zarobki żołnierzy w 2021 roku. Ile zarabiają wojskowi w Polsce? W zeszłym roku dostali podwyżki. Jak będzie w 2021 roku? Ile zarobi szeregowiec, a ile generał? Jakie stawki wypłaca polska armia? Zobaczcie, jakie wynagrodzenie będzie przysługiwać żołnierzom w obecnym roku. Prezentujemy listę płac według poszczególnych stopni. Sprawdźcie, ile zarabia się w armii. Oto zarobki w wojsku w 2021 roku.

Data publikacji: 25-04-2021

Fałszywe SMS-y o przesyłce rzekomo zatrzymanej przez celników. Firma kurierska DHL reaguje

Kilka dni temu informowaliśmy o fali fałszywych SMS-ów, które rozsyłają przestępcy. Dotyczą one rzekomego zatrzymania przez służby celne przesyłki. Zareagowała firma kurierska DHL, która zaleca klientom czujność i informuje, w jaki sposób kontaktuje się z klientami.

Data publikacji: 25-04-2021

Niedziela handlowa. Czy w niedzielę 25 kwietnia zrobimy zakupy? To niedziela handlowa? Co z marketami budowlanymi?

Niedziela handlowa 25 kwietnia 2021? Tak, chociaż nie wszystkie sklepy będą czynne. Zakupy zrobimy w sklepach spożywczych czy marketach. Rząd przedłużył jednak obowiązujące obostrzenia dotyczące zawieszenia działalności galerii handlowych czy wielkopowierzchniowych sklepów meblowych i budowlanych. Pamiętajmy jednak, że w większości składy budowlane i ogrody zewnętrzne w dużych sieciach takich jak Obi, Ikea czy Leroy Merlin i Castorama - są otwarte i będą też czynne w niedzielę, 25 kwietnia.

Data publikacji: 25-04-2021

Uwaga! GIS: Znane parówki z LIDLA wycofane ze sprzedaży. W jednej partii produktu wykryto bakterię listeria monocytogenes

Uwaga! Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega. Kolejny produkt został wycofany ze sprzedaży. Tym razem są to parówki z szynki, które można kupić w LIDL-u. W jednej partii produktu wykryto bakterię Listeria monocytogenes, która może doprowadzić do listeriozy.

Data publikacji: 25-04-2021

Wisła Kraków. Wnioski dla „Białej Gwiazdy” po derbach Krakowa

Piłkarze Wisły Kraków zremisowali z Cracovią 0:0, co oznacza, że „Biała Gwiazda” przerwała fatalną serię porażek. O pełnej satysfakcji w obozie drużyny z ul. Reymonta mowy być jednak nie może i to z kilku względów. Wnioski, jakie płyną dla Wisły po derbach Krakowa, prezentujemy w GALERII. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Data publikacji: 25-04-2021