Robert Kubica wraca na tor. O wyścigach serii DTM mówi wywiadzie dla Polsat News

- Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) jest nową serią nie tylko dla PKN Orlen, ale także dla mnie. Po raz pierwszy będę się ścigał na torze autem z dachem - mówił w wywiadzie dla Polsat News Robert Kubica. - Sport i biznes wymagają, by dotrzymywać słowa. Poprzez to budujemy swoją rozpoznawalność, siłę i wiarygodność w biznesie. Robert nam w tym pomaga - powiedział Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.


Inne artykuły

Podrzucone "niemowlę" w prezencie dla Gdyni. Trójmiejski Banksy znów zachwycił

Tajemniczy artysta od kilku lat podrzuca w Gdyni swoje betonowe rzeźby. Nikt nie wie, kim jest, ale niemal każdy podziwia jego dzieła. Tym razem w urodzinowym prezencie dla miasta, które wczoraj skończyło 94. lata, podrzucił niemowlę. 

Data publikacji: 14-02-2020

Pogrzeb Romualda Lipki. "Bez ciebie trudniej będzie żyć, marzyć, kochać i śnić"

Rodzina, przyjaciele i fani w środę pożegnali Romualda Lipkę, jednego z liderów Budki Suflera. Po mszy św. w archikatedrze muzyk spoczął na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie. Artysta zmarł 6 lutego po długiej chorobie nowotworowej. Miał 69 lat.

Data publikacji: 14-02-2020

Milena Rostkowska-Galant zaskoczona na antenie. "Sto lat i Kryształowej Kuli"

- Sto lat i Kryształowej Kuli! - życzył Milenie Rostkowskiej-Galant z okazji urodzin na antenie Polsat News jej taneczny partner Jacek Jeschke. Prezenterka pogody Telewizji Polsat wystąpi w 11. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Nie zabrakło również kwiatów i krótkiego pokazu umiejętności.

Data publikacji: 14-02-2020

Luke Perry został pominięty podczas "In Memoriam" na gali Oscarów 2020

W 2020 roku Hollywood musiało pożegnać wielu zasłużonych dla kinematografii. Co roku, podczas gali Oscarowej, żegna się ich w specjalnym segmencie „In Memoriam”. Co najciekawsze – to fragment, który co roku spotyka się z największą krytyką wśród widzów rozdania...

Data publikacji: 14-02-2020

Papież Franciszek podjął decyzję w sprawie celibatu

Papież Franciszek w adhortacji apostolskiej na temat Amazonii nie poparł przedstawionej podczas jesiennego synodu propozycji wyświęcania stałych żonatych diakonów, co miało zaradzić problemowi braku powołań na odległych i trudno dostępnych terenach. W środę ogłoszono dokument „Querida A...

Data publikacji: 14-02-2020